yumurtlamadan birkacgün sonra kasiklar agrirmi?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ruyabu tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ruyabu
  1. ruyabu

ruyabu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba...internette sorunuma uzun bi arayistan sonra dedimki en iyisi kizlara sorayimyerimseniben.Esimle yaklasik iki aydir cocuk icin calismakdayiz :utangac: yumurtlama tarihimden 3 gün sonra kasiklarimda sagli sollu batmalar ve agrilar hissediyorum :1shok: aniden hareket edersem, egilip kalkerken batmalar canimi acitiyor diyebilirim:KK43: agrilarin ardinda da belime sanki adet olacakmisim gibi hafif bi agri cöküyor :çok üzgünüm: sizce neden?? bukadar kisa süre icinde gebelik döllenme belirtisi olabilirmi?? yada kist felanmi varr??? cevaplarinizi bekliyorum :a015:

2. 25 Haziran 2009
  3. nezooo

nezooo çok bekletme abini tamam mı minik:) Üye

Beğenildi:
    418
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    ayni sorun bu ay bende de var anlamdim kasiklarim karnim belim agriyor bakalim sonu ne olcucak insallah sevinen taraf bi zoluruz........

4. 25 Haziran 2009
  5. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba bu yumurtladığınız ve yumurtanız çatladığı için olabilir bu ay bende yaşadım incir kürü yaptığım için daha fazla hissetim hatta korktum kist oluştu diye 3-4 gün ağır bi şekilde sürdü sancı ama sonra gitti bakalım hayırlısı bu kistte oluştuğunu gösterebilir daha önceden çok yaşadığım için biliyorum ama sonradan ağrı kaybolunca bi umut belki de değildir diyorum inşallah sizinkilerde güzelcene yumurtladığınız içindir

6. 25 Haziran 2009
  7. nezooo

nezooo çok bekletme abini tamam mı minik:) Üye

Beğenildi:
    418
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    yumurtlamakla is bitmiyor ki birde tutsun yeter anneciklerinin karinlarina yerlesmeleri ve ona tutunmalari yeter:)

8. 25 Haziran 2009
  9. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaah aaah
    önce güzelcene yumurtluycandaaa yumurtan çatlıycakdaaa spermle doğru zamanda buluşturucandaaaaaaa ooof allahım ooffff kaydirigubbakcemile3
    çok değişken var şekerim çokkkk

10. 25 Haziran 2009
  11. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok uğraş istiyor bu iş.Tutturabilmek gerek ama olmuyorki;?Reglimiz bittikten sonraki ilk hafta yumurtlama dönemimiz değilmi?Biz en çok o tarihlerde çalışma yapıyoruz tutar belki diye.Eşimde olacağı varsa olur günle ilgisi yok diyor hep.Bende bıraktım saymayı...

12. 25 Haziran 2009
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    regli bittikten sonraki ilk hafta diyemeyiz kişiden kişiye değişiyor bu canım reglinin başladığı günü birinci gün olarak alırsan kimisi 10. günde kimisi 16.günde kimisi 20. günde yumurtlayabiliyor bu biraz bünyemizle ilgli dikkat et bunlara bütün ay çalışmaya bak sen en iyisi:)))

14. 25 Haziran 2009
  15. megryann

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani öğrenemeyeceğim ne zaman yumurtlama günü olduğunu.Mesela ben bu ay 7 sinde regl oldum.1.gün 7 si olarak kabul edersek reglim ayın 11 inde bitti.İlk çalışmada ayın 12si ve 14 ünde oldu.Yani yumurtlama dönemimi yakalamış olmuyorum... Bir anlayabilsem.Otomatik hesaplayıcıda ayın 15 iyle 21 i arası benim ovulasyon zamanım çıkmıştı.Doğruluk payı varmı bu hesaplayacıların?

16. 25 Haziran 2009
  17. Fluttershy

Fluttershy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    147
    Beğendikleri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    canım adetin duzenlyse yumurtlama oluyordur akıntının renginden ve atesinden anlayabilrsin yumurtladıgını ben otomatık hesaplayıcılardan hesapladım ve o tarihte hamile kaldım hıc beklemedim yanı rabbim sana ve butun isteyenlere nasip eder insallah

18. 25 Haziran 2009
  19. megryann

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçektenmi?İnşAllah bendede sonuç verir bu hesaplayıcıda hamiş kalırım inş.