Yumurtlamam geç mi oldu bilemiyorum.bakarmısınız

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baharkokusu tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : baharkokusu
  1. baharkokusu

baharkokusu Guest

ocak 19 da adet oldum.şubatta ise ayın 13 ünde adet oldum...hesaplayıcılara göre ayın 24 ünde yumurtlamam oluyor..ama benden yumurta kıvamında akıntı 1 martta geldi..dün eşimle beraber olduk..ilişkiden 2 saat sonra belim ağrımaya başladı..kızlar yardım edin..yumurtlamam geç mi olmuştur bu durumda sizce.

2. 5 Mart 2010
  3. baharkokusu

baharkokusu Guest

benim gibi olan varmı kızlar..lütfen yardım edin.

4. 5 Mart 2010
  5. asmin07

asmin07 Guest

canım adet düzensizliğinde ki bendede oldu bu ay hiç olmazdı 3 gün geç oldu yumurtlamanın ne zaman olduğunu kestirmek zorlaşıyor o yüzden bence adet biter bitmez gün aşırı sabah ilişki şansı arttırıyo araştırmalarıma göre umarım bebeklarimiz bir an önce gelir :)

6. 5 Mart 2010
  7. baharkokusu

baharkokusu Guest

Her zaman 35 gün olurdu adetlerimin arasında.şubat ayında 25 gün sonra adet oldu ,birde kızlar yanlış biliyorum ama 5 aydır korunmadığım halde bebek olmayınca bu ay hiç ilişkiye girmek istemedim.moralim bozuktu..kalamıyorum diye eşime yaklaşmak bile istemedim adetim bittikten sonra..adetim bittikten 4 gün sonra beraber oldum.ama 5 dakika bekleyip hemen kalktım..hamilelik günlerini hesaplayan takvim var,onu indirdim .baktım orda yumurtlama günü şubatın 25 ini gösteriyor..dedim ki gitti bu ayda..sonra 1 martta gündüz tuvalete gittiğimde yumurta akı kıvamında akıntı gördüm..kafam çok karıştı..hesaplayıcılara göre şubatın 25 inde yumurtlama ..bende ne olu ne olmaz diye 2 gün arayla beraber oldum kızlar.inşallah bu defa olur..ama tek çizgi görmek o kadar üzüyor ki beni..test bile yapmak istemiyorum artık.:sinifsinif:

8. 5 Mart 2010
  9. asmin07

asmin07 Guest

canım ben bu ay hesaplayıcıyı dikkate almadan dediğim gibi gün aşırı yapıyorum gün kaçmaz sanırım böylece bak ayrıca kürlerden faydalan umarım meleklerimize kavuşuruz :)

10. 5 Mart 2010
  11. baharkokusu

baharkokusu Guest

inşallah canım ..aslında ben ilişkiden sonra 5 dk filan bekleyip kalkıp banyo yapıyordum hep..salı günü komşuma gittim..o da 5 aydır korunmuyordu..geçen ay hamile kalmış..maşallah ikiz hemde..bana ilişkiden sonra hemen kalkıp banyo yaptığını,ama bu ay ilişkiden sonra , 1 saat belimin altına yastık koyup yattığını söyledi..bende öyle yaptım..inşallah bu ayda tek çizgi görmem..

12. 5 Mart 2010
  13. greenmoon

greenmoon hoşgeldin dünyama :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaşırı ve yarım saat belin altına yastık koyup yatmak önemliymiş...

14. 6 Mart 2010
  15. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle katiliyorum,gun asiri iliski ile isinizi garantiye almis olursunuz,iliskiden sonra en azindan 15 dk bacaklarinizi duvara dayayip,poponuzun altina da yastik koyup bekleyin.Hatta ben iliskiden sonra ic kipirdamiyodum,akmasin icimden diye,yastigi bile esim yerlestiriyodu sagolsun.

16. 6 Mart 2010
  17. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108

bende gec yumurtlama ve gec dollenme ile hamile kaldim,aynen senin gibi hamile kalamiyorum diye esime yaklasmak istemedigim ama esimin yine de israrla yaklastigi bir ayda hamile kaldim.Yine de diger aylara bakarak en az iliskiye girdigimiz aydi.Bu arada 1 martta o seffaf akinti geldiyse buyuk ihtimalle yumurtlaman o gun oldu,bir gun oncesinde yada ayni gun iliskiye girdiyseniz sansiniz buyuk,Allah gonlunuze gore versin.

18. 6 Mart 2010
  19. baharkokusu

baharkokusu Guest

aynı gün beraber olduk ama öyle çok beklemedim maalesef.5 dk filan bekledim.bu arada 5 dakika da olsa ayaklarımı kaldırıp duvara dayadım..bilmiyorum bir faydası olurmu?
    ondan sonra ki günlerde salıyı çarşambaya bağlayan gece,çarşambayı da perşembeye bağlayan gece birlikte olduk..:Saruboceq:inşallah güzel haberi alırım bu ay kızlar..
    yaramaz oğlum sayesinde günleri birbirine bağladık,bakalım mutlu haber alabilecekmiyiz..
    kızlar eşim eve gelir gelmez oğlum peşinden ayrılmıyor ki..uyuyana kadar da akla karayı seçiyorum..kardeş istiyorum diye de ağlıyor..hani doktordan ne zaman getireceksiniz kardeşimi diyor..eşimden yorgun geldiğinden ,erkenden uykusu geliyor.gelde sinirlenme...