yumurtlamayi bulmak icin hem akinti hemde vucut isisi takibi yapanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Elif Naz tarafından 6 Nisan 2008 başlatılmıştır.

6 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Elif Naz
  1. Elif Naz

Elif Naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar aranizda yumurtlama gununu bulmak icin hem akinti hemde vucut isisi takibi yapanlar var mi? uzayan, yumurta aki gibi olan akinti geldikten ne kadar sonra yumurtlama oluyor?

2. 6 Nisan 2008
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.710
    Ödül Puanları:
    238
    canım ben yapıyorum.. ama bu ay yapamdım ısı takbi ..girp oldumm çünki.. doğru olmuyordu sıcaklık ateşim olduğu için yüksekti.. ama akıntıma bakıyorumm.. o akıntı gelmeye başladıktan itibaren gün aşırı çalışş.. ben öyle yapıyorumm..

4. 7 Nisan 2008
  5. Elif Naz

Elif Naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tamamda akinti geldikten kac gun sonra yumurtlama oluyor acaba. yani okudugum hersey akinti geldikten sonra yumurtlama cok yakindir diyor. yakin ama kac gun sonra????

6. 7 Nisan 2008
  7. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.710
    Ödül Puanları:
    238
    Canim Kimisi Diyor Akinti Başladiktan Sonra Yumurtlama Başlamiştir.. Kimsi Diyor Akinti Gelince Yumurtlama Bitiyor.. Sen En Yisii Adetin Bitince Gün Aşiri çalişş..en Güzel öyle Yakalasirin:))

8. 7 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

kizlar bir yumurta akinda olan var birde kremsi yine sundukce uzayan var hangisi bunlardan yumurtlama gunu

10. 7 Nisan 2008
  11. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    valla canım tam yumutlama günümü bilmiyorum sadece akıntımın kıvamı değişince yani işte yapışkanlı olunca heh diyorum başlıyo.ateşimi ölçmüyorum çünkü hergün aynı saatte kalkmıyorum biraz o yöntem zor geliyo vallah artık hiç bi yöndetm yapmak istemiyorum.sade adetim bittiği andan itibaren gün aşırı çalışmalarına devam etmeye çalışıyorum bezen iki gün bazende 3 gün sonra eşimle birlikte oluyorum sana tavsiyem sende hiç bi yöntem uygulama yöntem uygularsan sonra sabırsıkla adet gününü beklersin sonra psikolojik belirtilerin başlar sonra adet olursun üzülürsün rahat bırak kendini kafaya takma tamamı canım başarılar iyi çalışmalar...

12. 7 Nisan 2008
  13. Elif Naz

Elif Naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim yumurtlamayi gosteren o seffaf uzayan akinti. kremsi olan yumurtlamadan sonra geliyor ve o akinti icinde spermler yasiyamiyormus. spermlerin hareketine engel bir akinti yani kremsi olan.
    ben bu ay Nisan2'de yumurtlama testi yaptim negatif cikti. Ama ertesi gun oglen falan seffaf, yapiskan akinti geldi. O aksam test yaptim ve pozitif cikti. Yani test pozitif cikntiktan 24-36 sonra yumurtlama olduguna gore Nisan4'te yumurtlamam lazim. Nisan4'te yine test yaptim ve yine pozitif cikti, akintida devam ediyordu bu arada. Ve cok fena kasik agrim oldu Nisan4'te. O yuzden merak ediyorum ben simdi hangi gun yumurtladim. Nisan4'mu yoksa ertesin gunmu?

14. 7 Nisan 2008
  15. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senağlamabenim ilk akıntım beyaz renkti ogün bişey yapmadık ertesi gün şeffaf aynen yumurta beyazının uzaması gibi olduğu gün çalışma yaptık ve hamile kaldım.sonuç kızlar 15 martta düşük.

16. 7 Nisan 2008
  17. Elif Naz

Elif Naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim yaa...cok uzuldum. ama ben seffaf akintidan 1 gun once calismistim. 2 Nisan'da yani. Yumurtlama da 4 Nisan'da olduguna gore tutmus olabilir mi acaba? Allah'im yaa, tuttumu ki?

18. 7 Nisan 2008
  19. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim,spermler insan vücudunda 72 saate kadar canlı kalabiliyor.bu da evet olabilir demek.zaten nasibinde varsa herşey bahane,sonuç muhteşem.inşallah gönlünce olur.yerimseniben