Yumuşacık Saç :((

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve samyelii tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : samyelii
  1. samyelii

samyelii papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar, benim saçlarım çok sert şampuanlar,saç kremler, şekillendirici krem, sıvı saç kremi hiç biri fayda etmiyooosenağlama Uçları bile iğne gibi.. Saçlarım kalın telli değil.. Ben ne yapsam yumuşar bu saçlarım lütfen bişeyler soyleyin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 30 Mart 2009
  3. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de seninki gibiydi orial'den o kadar yıpranmıştı ki e bide saç kıvırcık olunca tabir-i caizse yün yumağı gibiydi ama hc saç bakım yağı kullandım o biraz kendine getirdi saçlarımı yağlarla da bakım yaptım neyseki (çok çok iyi olmasa da ) düzeldi diyebilirim. istersen sen de bu şekilde bir bakım uygulayabilirsin.

4. 30 Mart 2009
  5. samyelii

samyelii papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hımm tşk ederim canımmm... Bende düşünüyordum sacım için yağ kullanmayı.. birkaç tane alıcam da acaba hangileri yumuşaklık verir:kahve:

6. 31 Mart 2009
  7. misssy

misssy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de saçlar aynen öyle bir de oryal iyice kuruttu saçlarımı. Bir çok yağı denemiş biri olarak sana badem yağını öneririm. Ben akşamdan sürüp yatıyorum (1-2 saat beklese de olur) sabah yıkayınca saçlarım ipek gibi yumuşacık oluyor, ellerim sürekli saçlarımda oluyor. Ama diplerine sürmüyorum, dipten 3 parmak ilerisine sürüyorum. Diplere de saç çıkarıcı ve uzatıcı yağlardan sürüyorum, hint yağı , yılan yağı, çörek otu yağı, haş haş yağı gibi... bazen karıştırıyorum bunları bazen sadece birini. Badem yağı yumuşaklık için iyi gelecektir, ama sürekli kullanmak gerek 2. veya 3. yıkamaya etkisi pek kalmıyor çünkü. Saçları kuru ve sert olanlar kullansın badem yağını, belirteyim diğerlerine pek iyi gelmez hacimsiz olur saçlarınız.

8. 31 Mart 2009
  9. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
  10. 31 Mart 2009
  11. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    BEN SAÇIMI BEBEK SAMPUANIYLA YIKIYORUM YUMUSACIK OLUYO Bı ÇOK YERDE BELıRTMıSTıM 1 BCUUK 2 AYDIR KULLANIYORUM DALıNLE. DUYYAN GÜLÜYO HATTA:)) ARKADASLARIM BURASI BEBEK SAMPUANI KOKUYO DEYıNCE HEMEN UZAKLASIYORUM:KK70:DDDDD ama gercekten saçlarım düzene girdi diyebilirm.

12. 1 Nisan 2009
  13. samyelii

samyelii papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canımm ben badem yağını denedim 1 defa ama az sürmüştüm sonrada bi faydası olmadı diye bir daha denemedim.. Sanırım az sürdüğümden faydasını görmedim.. Deniycem bi daha.. Çok tşkler..
    Turplu suyu muhakkak deniycem ama ben yurtta kalıyorum mağlum yurtta böyle bişeyi yapma imkanımız yokksenağlama Amaaa eve bi gideyimm hemen yapıcam diyodum ama şimdi aklıma geldi 2 ay sonra turp bulunmaz sanırım:1no2:
    Yaaaa ben mi normal değilim yaaafisfisfisfisfisfis Bebek şampuanı bana hi. iyi gelmiyor daha çok kurutuyorr ve sanki sacımı daha çabuk yağlandırıyorbenneyaptımkibenneyaptımki
    Bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederima.s.a.s.a.s.

14. 10 Nisan 2009
  15. alexi

alexi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben saçlarımı palette ıl 1 ile açıp bal köpüğü ile boyayacağım lütfen fikri olan varsa yazsın teşekkürler

16. 10 Nisan 2009
  17. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    zeytnaygıyla masaj yap saçına

18. 17 Nisan 2009
  19. samyelii

samyelii papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Zeytin yağıyla yaptım 2 kere... onu sacımdan temizlerken saçımı yıprattımm kaç kez şampuanlıyorummm.. sevmedimm yanii:KK43: