Yumusak Ayaklar icin///Vazelin , Aspirin

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve ggulsahh tarafından 20 Şubat 2007 başlatılmıştır.

20 Şubat 2007
    Konu Sahibi : ggulsahh
  1. ggulsahh

ggulsahh Guest

Bir küçük kutu vazelinin içine iki adet gripini boşaltın ve karıştırın, yatmadan önce bu karışımı ayaklarınıza ovarak sürün iyice yedirin ve çorabınızı giyip yatın sabah kalktığınızda ayaklarınız, topuklarınız yuymuşacık pamuk gibi olucak.

2. 6 Mayıs 2007
  3. dotasardita

dotasardita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çorabın özellikle saf pamuklu bir çorap olmasını tavsiye ediyorum....

4. 6 Mayıs 2007
  5. Melissa62

Melissa62 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben zeytin yaginin icine seker veya tuz ekliyorum ve bu karisimi hem ayaklarima hemde ellerime uyguluyorum peeling gibi oluyor sonra az bekletdikten sonra 10-15 dakika gibi yikadiktan sonra kremleyin. cok yumusak yapiyor..,

6. 9 Mayıs 2007
  7. roser_rose

roser_rose Guest

gripini hiç duymamıştım..denemekte fayda var..sağol şeker.

bayanlar,bir şey soracağım (yeni bir form açmak istemedim,buraya yazıveriyim) ;

benim bacaklarımda,minik minik kıl dönmeleri oluyor,pürüzsüz bir hale gelmesiiçin ne yapabilirim bilgisi olan var mı acaba :uhm: kese falan yapıyorum ama gene oluyor gene oluyor :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

8. 16 Haziran 2007
  9. Nazar74

Nazar74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende vazelin sürdükten sonra çorap giyip yatıyordum.Elerimide aynı şekilde yapıyordum.Bundan sonra gripinle karıştıracağım.Paylaşımın için teşekkürler canım.

10. 19 Haziran 2007
  11. nihalimtrak

nihalimtrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    10 adet aspirini toz hale getirip vazelinle karıştırıyorum ben, fazla fazla sürüyorum ayaklarıma ve çorabı giyip o gece uyuyorum sabah pamuk gibi uyanıyorum, aynı uygulama ellerde de denenebilir özellikle kışın çatlayan ellerde karışım sürülerek eldiven geçirilip uyununca ellerde de aynı yumuşaklık ve pamukluk sağlanıyor, deneyin derim

12. 31 Aralık 2007
  13. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar ayaklarımın her ikisinin baş parmaklarının tırnağı bir garip. Her ikisininde bir kısmı ettinden ayrı uzuyor. Yani ete yapışık değil. Doktora gittim mantardır diye, doktor mantar değil tırnak ölmesi dedi. Babamda mantar olabilir dite mantar hapı yazdırdı bana. 1 aydır kullanıyorum daha hiç bir etkisini görmedim. Açıkcası tırnaklarımın bu görüntüsüne canım sıkılıyor. Birde bi tırnak cilası var onu kullanıyorum. Eğer mantar değilde tırnak ölmesiyse hiç geçmez mi kızlar senağlama

14. 31 Aralık 2007
  15. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Benimle aynı durumda olan yok mu :KK43:(((

16. 1 Ocak 2008
  17. lithium

lithium Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim serçe parmagım öyle ama doktora gitmedim hiç. ne oldugunuda bilmiyorum:KK43:

18. 1 Ocak 2008
  19. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Ya canım ben bir aydır mantar hapı yutuyorum, cila sürüyorum yinede düzelmedi.