Yumusak Eller icin

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve kardelen18 tarafından 11 Ekim 2007 başlatılmıştır.

11 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kardelen18
  1. kardelen18

kardelen18 °•.♥.•° Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın.
  2. 29 Kasım 2007
  3. soğuktan heralde bide şu sıvı sabunlardan ellerim kurudu kullandığınız krem ne faydasını gördünüzmü teşekkürler
  4. 29 Kasım 2007
  5. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canımı ben yatmadan önce ellerimi vazeline bi güzel buluyorum sonra da giymediğim çorapları ellerime geçiriyorum.sabah kalktığımda pamuk gibi oluyo ellerim.deneyebilirsin bence.
  6. 29 Kasım 2007
  7. SodaLemon

SodaLemon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    akşam yatmadan önce bende mutlaka vazelin sürerim gün içerisinde de Nıvea'nın S.O.S el bakım kremi var onu kullanıyorum....
  8. 29 Kasım 2007
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KKnın Haylaz Kızı ๏̯͡๏ Pro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynısefa kremi sür yat...
    sabah kalkınca inanamayacaksın, yumusacık, ipek gibi oluyorlar :icecream:
  10. 29 Kasım 2007
  11. teşekkür ederim canımın içi
    ama gece rahatsız etmiyormu birde hergün mü yapııyorsunkafamçokkarıştı
  12. 29 Kasım 2007
  13. aynı sefa dediğin ne tam olarak anlamadımkafamçokkarıştı
  14. 29 Kasım 2007
  15. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok canım her gün yapmıyorum gün aşırı yada 2-3 günde bir de yapabilirsin.yooo rahatsız etmiyo çoraplar.biraz komik :roflol:eek:lduğu kesin ama sonuç önemli olan.
  16. 29 Kasım 2007
  17. medinella

medinella Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    akşam yatarken ellerine vazelin sür bir limon suyu sonra eldiven giy ellerine...sabah kalktığında yumuşacık oluyor....gün içindede bol bol gliserin içerikli krem sür ellerine....
  18. 29 Kasım 2007
  19. denemeye çalışacağım bu gece ben biraz huysuzum uyuyabilirmiyim bilmem elimde çoraplarla kına yakıncada eline çorap geçiriliyor ya o geldi aklıma sırnaşık şey