yumuşatıcı!!!!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve KBY tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : KBY
  1. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar.uzun bi aradan sonra herkese merhaba!bayağıdır giremedim nete.hawaları güzel bulup attık kendimizi dışarı:)ama malum şu kül bulutu bizi bikaç gün ewe bağladı.neyse konuyu uzatmiyim.eşimde kokulara karşı hassasiyet war hemen hapşırır.allerjik bi durum yani.ben de ewde pek fazla koku kullanamıyorum anca dokunmayanları kullanabilyorum.e malum biz kadınlar da çamaşırlarımıza çok özen gösteririrz miss gibi kokmasını isteriz.bende de bu takıntı war çamaşırlarımın haftalar geçse bile mis gibi kokmasını istiyorum.özellikle bebişiminkinin....bana önerebileceğiniz eşime de dokunmayan(bebeğime de tabi ki)bi yumuşatıcı war mı?şu an kullandığımdan memnunum aslında ama sanki çok uzun süre kokmuyo gibi.bi de siizin önerilerinizi aliim dedim.şimdiden teşekkürler...

2. 22 Nisan 2010
  3. tttugba

tttugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim emziriyorsan bebekler kokudan rahatsiz olur annenin giydigi hicbir sey kokmamali mesela bebeklerin aglama sebepleri arasinda annenin parfum kokmasi da vardir yumusatmak istiyosan cok buharli utule camasirlarini

4. 22 Nisan 2010
  5. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bütün çamaşırlarını ütülerim herşeyi dahil şu an 1 yaşına 1 ayı kaldı emzirmiyorum ama çamaşırlarının da güzel kokmasını istiyorum we bu kokunun da ona dokunmasını istemiyorum.bazen çamaşırlarımı dışarı astığımda yumuşatıcı kokusu hemen gidiyo.bi işe yaramıyo koyduğum yumuşatıcı.biraz kalıcı olsun istedim

6. 22 Nisan 2010
  7. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben oğlumun çamaşırlarını dalan roxy ve dalin yumuşatıcıyla yıkıyorum çok çok kalıcı olmasada güzel kokuyo ama artık hiç bi yumuşatıcı güzel koku bırakmıyo bazen yıkanmış gibi bile kokmuyo bende istiyorum güzel koksun diye ama çok kısa süreli oluyo malesef

8. 22 Nisan 2010
  9. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    dalinin yumuşatıcısını kullanabilirsin

10. 22 Nisan 2010
  11. ozlemisdar

ozlemisdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben dalinin yumuşatıcısını kullanıyorum.misssssssssss gibi kokuyor.kendi kıyafetlerimiz için bingo soft kullanıyorduk.artık hepsine dalin kullanıyorum.hemde çok kalıcı tavsiye ederim.

12. 22 Nisan 2010
  13. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    dalinin yumuşatıcısı gerçekten çok gzl kokuyo ve uzun süreli kokuda sağlıyo

14. 23 Nisan 2010
  15. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben emzirdiğim dönemde evdeki bütün çamaşırları dalin yumuşatıyla yıkıyodum artık emzirmiyorum o yüzden yumoşun bebek kokulusunu alıyorum hepimize aynısını kullanıyorum

16. 23 Nisan 2010
  17. denizmeltemi

denizmeltemi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence dalin in sıvı deterjanıda, yumuşatıcısıda süper kokuyor. normal deterjanda da persil güzel ve kalıcı kokulu bence

18. 24 Nisan 2010
  19. aylinfatih

aylinfatih Allahım seni korusun..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben daha doğum yapmadım, 3 haftam var nasiipse, bebeğimin çamaşırlarını dalan roxi ile yıkadım ve özellikle yumuşatıcı koymadım. kendi kokusu çok güzel zaten. hijyen olması yeterli bir de. heeee bir de en önemlisi neyle yıkanırsa yıkansın dışarıda kurutulan çamaşırların hiçbi kokusu kalmıyor arkadaşlar. özellikle bebeğin çamaşırlarını odada kurutmalığa asıp kurutursanız uzun süre kalıcı olacaktır. ben öyle yapıyorum.....