yüreğim yanıyor o anı her saniye tekrar tekrar yaşıyorum özür dilerim bebeğim:(

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve yagmur00 tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : yagmur00
  1. yagmur00

yagmur00 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benm 5.5 aylık bir kızım var ''Yağmurum'' doğduğu ilk günden itibaren çok hareketli bir bebek ayına göre çok erken başladı dönmeleri hatta emeklemesi , aman düşmesin aman çarpmasın diye çok önlemler alıyordum ama nolduysa 3 gün önce yatakta sabah keyfi yaparken oldu kızım nasıl olduğunu hala anlayamadığım şekilde yataktan aşağı başı üzerine düştü o an dünyam karardı içimden bir parça koptuğunu hissettim dr 'a gittik hemen kafa röntgeni çekildi çok şükür bişey çıkmadı ama ben ben olmaktan çıktım 3 gündür ne yemek yiyebiliyorum ne de uyuyabiliyorum vicdanım sızlyor hala kendimi çok suçlu hissedip ağlama krizlerine giriyoum bir anne ufacık bebeğne nasıl sahip çıkamaz onu koruyamaz kafayı yemek üzereyim başındaki şişlik daha da büyüdü korkuyorum sonradan bişey çıkmasından hafta içi beyin cerrahına götürecez umarım bişeyi yoktur benim yaşadıklarımı yaşayan anneler siz nasıl başardınız bunu atlatmayı nolur bana moral verin kızım için dua edin okadar minik ki daha bu kadar büyük acıları yaşamaya ne hakkı var ben kötü anneyim kızlar

2. 30 Ağustos 2010
  3. yagmur00

yagmur00 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cevap yazacak kimse yok mu ?

4. 30 Ağustos 2010
  5. bbbeee

bbbeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm bn meraba bnde 7 aylık hamileyim..dha bebeğim olmadı ama bnde bi anneym artk acını anlıorm..ama bunlar bebek düşücek kalkıcak yürürken koşarken bisiklete binerken..Allaha bin şükür bebeğine bişey olmamış sn canını sıkma hepmiz nasıl büyüdük düşe kalka..
    hçç canını sıkma canım bnm bunlar çok normal olucak tabiki..

6. 30 Ağustos 2010
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bu olay hemen hemen her annenin basina geliyor malesef cnm merak etme biseycik olmaz allahin izniyle.benim oglumda cok düsmüstü kucukken bir keresinde hic unutmam resmen ucmustu yataktan.cok üzülmüstüm tabi senin gibi ama melekleri koruyor sukur gececek annesi böyle böyle büyüyor bu biciriklar allah beterinden korusun yavrularimizi

8. 30 Ağustos 2010
  9. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım öncelikle geçmiş olsun.üzülme...böyle kendini de suçlama.gerçekten insanın 10 gözüde olsa yinede çocuğa yetişmek zor.olacağa çare yok...
    benim de başıma yataktan düşme olayı geldi.dayımlara kalmaya gittik.beşik olmadığı için yatakta oğlumla beraber yattık.sabah çocuğumun ağlama sesiyle uyandım.yerde yatıyodu ve ağzından kanlar akıyodu.aklım başımdan gitti.yüzüstü düşmüştü.ve dişi dudağını kesmişti.oğlum 5 dk sonra sustu.ama dudağı 1 saat kanadı.doktora götürdük bizde.bişi çıkmadı.kusarsa tehlikeliymiş.bende kendimi çok suçladım.çocuk uyandı niye duymadım diye.allahım beterinden korusun.üzülme geçer.şişliği de iner yakında.çocuklar düşe kalka büyüyecekler...

10. 30 Ağustos 2010
  11. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlumda geçtiğimiz pazartesi yataktan düştü, hemde daha 3 aylık benim miniğim :2: sabah uyandığında yanıma alıyorum bazen, çığlığıyla uyandım, yüzükoyun yere kapaklanmış çırpınıyodu :çok üzgünüm: o an aklımdan çıkmıyor hiç, neye uğradığımı şaşırdım kaldırdım yerden o ağlıyor ben ağlıyorum, susturamadım, göğsümüde almadı, sonra babası kucağına aldı dolaştırdı biraz öyle sustu, hiç o kadar ağlamamıştı yavrucuğum :gitme: çok şükür biyerinde bişey yoktu, bi kaç saat uyutmadım, çok şükür bişey olmadan atlattık :Saruboceq:
    bebek bunlar, Allah kimseye dermansız dert vermesin ama elbette düşecek, kalkıcak, hasta olucaklar, böyle yaparsan bebeğini nasıl büyüteceksin? senin ihmalin sonucu olmadı, sonuçta sen bırakıpta gitmedin ki kötü bi anne olasın. bebeği her düşen kötü anne olacaksa yandık, bende 2 yaşındayken apartmanın içinde 5. kattan 4. katın merdivenlerine düşüp kafamı çarpmışım, annem donmuş dili tutulmuş, komşular götürmüş hastaneye, hiç bişey olmamış guclubacismile eminim herkesin hayatında bi düşme hikayesi vardır, kendini bu kadar suçlama, bebeğinde de hiç bişey çıkmaz inş, Rabbim korusun onu, hepimizin kuzularını :Saruboceq:

12. 30 Ağustos 2010
  13. yagmur00

yagmur00 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim arkadaşlar içime su serptiniz çok şükür şişlik hharicibişeyi yok ama korkuyorum işte sonradan bişey çıkar diye bu beyin sonuçta

14. 14 Eylül 2010
  15. Sweettym

Sweettym Bir Ben Vardır Bende Benden İçeru Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Malesef benim bebeğim de yataktan düştü hem de üç kez. Gece uyanıp yanımıza geliyor, ben de hiç uyanmadan alıyorum emziriyorum demek ki, hiçbirşey hatırlayamıyorum çünkü. Elbette yüreğim yandı, o kadar üzüldüm ve kendimi suçladım ki. Ama o kadar çok kalkıuyoruz ki gece uykusu falan kalmıyor. Sonra uyurgezer oluyoruz böyle.

16. 14 Eylül 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
  18. 7 Ekim 2010
  19. ss81

ss81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım sen elinden geldiğince korumaya çalışıyorsun .vurdum duymaz değilsin ki ağlama kırızlerine giresin.sen ANNEsin her zaman dirayetli gülü olmalısın.sen elinden geleni yaparsın gerisi kader tedbir alacaksın tabiki ama adı üstümde çocuk onlar düşe kalka hayata hazırlanacaklar.biryerleri moraracak siz öpeceksiniz sizin şevkatiniz ve metanetiniz onu güçlü karakterli yapacak .sizi anlıyorum o anı tekrar tekrar yaşayacaksınız ama inşaallah birşey olmaz doktorada gitmişsiniz ilerisi için olan sabrınızı şimdiden tüketmeyin.inananın aklınıza gelemeyecek şeyler geliyor başlarına ilgilendiğiniz halde.benim iki evladım var küçüğüm 4 yaşında tam bir muzip bu yaz gözümü önünde kaşla göz arasında yazlığımızda ki boş havuza düştü ömrümden ömür gitti ama sakinliğimi bozmadım onun o korkusu bana sarılması kendisini bırakmamasını sağladım çocuk korkmuş canı yanıyor birde ben ağlasam onun ruh halinde çok büyük ürkeklik yapardı.siz ANNEsiniz herşeyin üstesinden gelirsiniz.biz elimizden geleni emanete en iyi şekilde bakmaya çalışıyoruz yavrularımızı Allah korusun