yüreğimi sana bıraktım..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve husel tarafından 7 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  7 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : husel
 1. husel

  husel er:) Üye

  Katılım:
  16 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  1.849
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  yüreğimi sana bıraktım..


  Yüreğimi sana bıraktım. Yoo, yoo emaneten değil. Riyakârca değil. İçten pazarlıklı hiç değil. Ben yüreğimi sana vakfettim.


  Yüreğimi sana bıraktım. Bıraktım ki etraf gül gülistan olsun. Seni soluklasın bütün yürekler. Herkes yüreğini sana bıraksa,diye düşündüm. Ne kadar güzel bir dünyamız olurdu. Kansız,şiddetsiz,nefretsiz...


  Yüreğimi sana bıraktım. Çünkü en değerli varlıklar yine kendisi gibi en değerli mekanlarda bulunmaya, zebercetten , zümrütten saraylara bırakılmaya layıktırlar. İşte bende bu yüzden yüreğimi sana bıraktım. Yüreklerin bırakılacağı,bırakılması gereken en uygun yer olarak seni gördüm.


  Yüreğimi sana bıraktım. Hiç tereddüt etmedim bunu yaparken. İnsanlığın düzelmesi,huzura kavuşması için tek çare olarak yüreklerin sana bırakılmasını gördüm. Çünkü senin kadar fatih bir ruha sahip ikinci bir varlık tanımadım. Hiçbir şeyin yapamayacağı güzellikleri senin kolayca meydana getirdiğini gördüm. Yüreklerin senin için attığı devirlerde,insanlığın dünyayı cennete çevirdiğini öğrendim. Senin sayende nice insanların başarılarını okudum,duydum,gördüm. Velhasıl seninle olanların,seni kendine rehber edenlerin her zaman kazançlı çıktığına inandım.  Yüreğimi sana bıraktım. Bütün yüreklerin de sana bırakılmasını arzuladım. Başarının sırrı olarak seni bildim. Yaşanabilir bir dünya için seni baş tacı etmenin kaçınılmaz olduğuna kanaat getirdim.  Yüreğimi sana bıraktım. Çünkü kahramanların elinde sen, her düşmanı yenebilecek bir silah,her kapıyı açabilecek sihirli bir anahtarsın. Öğrendim ki asrın fitne ve fesadına karşı en faydalı ilaç sensin.Seni sevmek,nefretten nefret etmek, kin dolu bir kalbi sinede yük saymak dertlere devadır.Sensizlik bütün hastalıklara davetiye çıkarmaktır.  Kaderin hep keder soluklamaması için,

  Hayatı doya doya ve insanca yaşamak için,

  Arzın merkezine mutluluk bayrağını dikmek için,


  İçten pazarlıklı hiç değil. Ben yüreğimi sana vakfettim.


  Yüreğimi sana bıraktım. Bıraktım ki etraf gül gülistan olsun. Seni soluklasın bütün yürekler. Herkes yüreğini sana bıraksa,diye düşündüm. Ne kadar güzel bir dünyamız olurdu. Kansız,şiddetsiz,nefretsiz...  Yüreğimi sana bıraktım. Çünkü en değerli varlıklar yine kendisi gibi en değerli mekanlarda bulunmaya, zebercetten , zümrütten saraylara bırakılmaya layıktırlar. İşte bende bu yüzden yüreğimi sana bıraktım. Yüreklerin bırakılacağı,bırakılması gereken en uygun yer olarak seni gördüm.  Yüreğimi sana bıraktım. Hiç tereddüt etmedim bunu yaparken. İnsanlığın düzelmesi,huzura kavuşması için tek çare olarak yüreklerin sana bırakılmasını gördüm. Çünkü senin kadar fatih bir ruha sahip ikinci bir varlık tanımadım. Hiçbir şeyin yapamayacağı güzellikleri senin kolayca meydana getirdiğini gördüm. Yüreklerin senin için attığı devirlerde,insanlığın dünyayı cennete çevirdiğini öğrendim. Senin sayende nice insanların başarılarını okudum,duydum,gördüm. Velhasıl seninle olanların,seni kendine rehber edenlerin her zaman kazançlı çıktığına inandım.  Yüreğimi sana bıraktım. Bütün yüreklerin de sana bırakılmasını arzuladım. Başarının sırrı olarak seni bildim. Yaşanabilir bir dünya için seni baş tacı etmenin kaçınılmaz olduğuna kanaat getirdim.  Yüreğimi sana bıraktım.  Yüreğimi kime mi bıraktım?

  "Sevgiye...
  __________________