yürek,deniz değil ki öfkesini kayalardan alsın...

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve kaderim_48 tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : kaderim_48
  1. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yürek,deniz değil ki öfkesini kayalardan alsın...insan bazen sinirlenince öfkesini aldırmak için birilerine sataşır...çocuğunuz varsa çocuklara,eşinize veya iş yerinde herhangi birine sataşırsınız...yani içinizi boşaltmanız lazım...birileriyle konuşup dertleşmesi gerekiyor..bu zamanda insanı anlayabilecek iyi bir dost bulmak da zor...bugün dost bildiğiniz iki gün sonra sırtınızdan vuruyor..yine öfkeleniyorsunuz..deniz ne güzel öfkesini kayalardan alıyor...kendi kendimize pisikologlug da yapamıyoruz ne yazıkki...
    kendi kendimize yaptığımız her yanlış hayatımıza mal oluyor...kime kızacaksın ki...
    hele bu hataya yürek sebepse...yüreğimize söz geçiremediysek...yürek öfkesini nerden
    alsın..ben duygularıyla hareket eden birisiyim...ama artık kendimi rahatlatmanın bir yolunu buldum...yazıyorum...içim açılıyor...bu şekilde kendimi rahatlatıyorum...

insan kendi kaderini kendisi yazıyor aslında...

2. 27 Haziran 2008
  3. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    emeğine sağlık canım benimde en çok rahatladığım yerdir yazı yazmak
    emeğine yüreğine sağlıkŞeniz

4. 30 Haziran 2008
  5. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    keşke yazmayı daha önceden başlasaymışım...bir kitap çıkarırmışım...hayatımız roman...

6. 23 Eylül 2008
  7. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ACI SÖZ...
    Lokman Hekim’e hastasını tedavi ettiren kişi, “Daha çabuk iyileşmesi için hastamıza ne yedirelim ne yedirmeyelim?” diye sorunca, Lokman Hekim şu cevabı verir;
    Acı söz yedirmeyin de, ne yedirirseniz yedirin! der.

bu gün yine efkar bastı arkadaşlar...ahhhhhhhhhhhhhhhhh ...ahhhhhhhhhhhhh