Yürekten sevdim ama yazıklar olsun

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sudamlam tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sudamlam
  1. sudamlam

sudamlam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben hayatta yürekten sevmenin hep aci çekmek olduğunu öğrendim.nişanlandığım adam ve ailesi o kadar şerefsizmişki sevgim gözlerimi kör etmiş.yürekten sevmenin darbesini en acı şekilde yedim.nişanlandığım adam tam bir şerefsizmiş.ailesi benimle zoraki nişanlamış oğulları ben seviyorum ben onunla nişanlanıcam demiş .benle nişanlıyken oğullarına kız aramaya başlamışlar.bana öyle bi oyun oynayıp onurumu gururumu kırdılarki onları sadece allah a havale ediyorum.çok sevdim gerç.ekten yüreğimden o kadar çok sevdimki canımı bile verirdim.gözyaşlarıyla yazıyorum bunları şu an .kaşımı gözümü bahane ettiler.görümcem ve kaynanam yediğim yemeğin bile lafını etmişler.beni kendilerine yakıştıramamışlar.beni o kadar aşşağıladılarki o kadar hakaretler ettilerki.aileme hakaretler.nişanlım şerefsizi ailesine demiş siz ne derseniz ben onu yaparım beni aradı.sen benim aileme layık değilsin namusuma bile laf ettiler.dalga geçtiler onurumu gururumu bütün hayallerimi yıktılar.allah ım diyorum sen o kadar büyüksünkü bu şeytanları insan kılığında mı gönderdin dünya diyorum.allah korkusu olmazmı bi insanın içinde.neymiş görümce denilen pislik nişanlısından ayrılmış onun yaşadıklarını bende yaşayacakmışım.allah ım sen büyüksün yarabbim benim suçum günahım neydiki bu insanı benim karşıma çıkardın nasıl ben böyle birine aşık oldum

allah ım o kadar içim yanıyoki nasıl böyle insanlar var.keşke bi katili keşke bi hırsızı sevseydim yüreği delikanlı olsaydıda.arkadaşlar gerçekten allah kimseye böyle bişey yaşatmasın içimdekileri döksem sizlere gözyaşlarıyla okursunuz eminim.allah ım nolur böyle insanları kimsenin karşısına çıkarmasın o kadar canım yanıyo o kadar kalbim yüreğim ağlıyoki

2. 22 Nisan 2009
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Çok üzüldüm ama şükredinki böyle insan kılığına girmiş şeytanlardan nişanlı iken ayrıldı yollarınız.
    Ya evlenip aynı evde size yapabilieceği eziyetleri düşünebiliyormusunuz.
    Hiç üzülme herkez ektiğini biçer,bu şeytanlar üzülmeye bile değmez çünkü,akan gözyaşlarına layık insanlar değiller daha fazla hırpalama kendini lütfen.
    Herkez ektiğini biçer,Allah ıslah etsin böyle insanları.Onlarda cezalarını bulacaklardır merak etme.

4. 22 Nisan 2009
  5. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Üzme kendini bitanem, değmez böyle insanlara. Verilmiş sadakan varmış ki böyle bi anda ayrıldın. Ya daha geç olsaydı? O zaman nasıl yapardın, hiç düşündün mü? Onlar farkında değiller ama inan senin yaşadıklarından kat kat daha fazlasını çekecekler, bu dünyada olmasa bile öbür dünyada alacaksın Hakkını. Üzme canım kendini, lütfen. Kendine uğraş bul, arkadaşlarınla zaman geçir. Boş boş oturma evde, yoksa unutman çok daha zor olur.

6. 22 Nisan 2009
  7. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gercekten cok uzucu seyler yasatmıslar sana....
    boyle ınsanlar ınsanlıktan nasıbını alamayanlar bence...
    nasıl bır mantık kı bu gorumcen ayrılmış dıe nışanlısından sende ayrılacakmıssın varmı boyle bır mantık....
    ya o nişanlın?ben bu kızı ıstıyorum deyıp sonradan yaptıı yakışmışmı ona...yazık yanı..uzulme sıkma canını..Allahın sewglılı kuluymussunkı nışanlıyken gormussun yuzlerını...ya ewlenseydınde oyle bır nısanlı oyle bır aıleye karsı gene sana aynı yamugu yapsaydı.onu dusun.aglama sakın haketmıorlar..
    ben 4 yıllık ewlıyım..eşimin aılesıyle 2yıla yakın gorusmuoruz ben ve benım aılemden hıckımse.bız tanıyamamışız tatlım onları,kendımız gıbı bılmışız fazla deger vermişiz gorduk ama bıraz gec ve uzucu oldu.şukurki eşim benım yanımda oda gordu farkında herseyın...boylesı emınol daha zor ama su bı gercek ınsan dusunmesede içten içe yasıosun bunu eşimle hiç bi sorunum yok ama genede hoş deıl..onun için uzuluyorum ve bu hep boyle sure gıdecek...
    ve bırgun barıssak bıle artık hıcbişi eskısı gıbı olmıcak...bence aglamayı bırak ve sukret kı Rabbım sana ewlenmeden gostermiş onların gercek yuzunu...ewlenseydın emın ol daha beter olurdu hele oyle bır nişanlıyla...Allah senı hayırlı ınsanlarla karsılastırsın canım..bırdaha boylesıne uzulmemen dılegıyle....sewgıler

8. 22 Nisan 2009
  9. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    gerçek yüzlerini evlenmeden önce gördüğün için bence sevinmelisin :teselli:

10. 22 Nisan 2009
  11. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım ıyıkı yolun basında fark ettın...

herseyde bır hayır vardır..

nısanlın aılesıne ınat once senınle nısanlandı

sonra neden aılesıne ınandı ve senı bu kadar uzdu kı

12. 22 Nisan 2009
  13. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Kesinlikle katılıyorum,kendini şanslı bile hissetmelisin,gerçek yüzlerini gösterdikleri için:asigim:

14. 22 Nisan 2009
  15. sudamlam

sudamlam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o beni hiç sevmemiş aslında bende sevdiğim için araştırmadık nedir ne değillerdir.meğerse dalga geçmek için yapmış bana anlıyacağın beni sevmemiş.gerçekten seven bi insan bunları yaşatırmı.kıskıs güldüler arkamdan hala unutamıyorum elim ayağım titriyo gerçekten sinirlerim yaıprandı

16. 22 Nisan 2009
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu dunyada en ufak ıyılık yapanda karsılık bulur en ufak kotuluk yapanda
    eger senı bu kadar uzdulerse....Rabbım cok buyuk bır gun senı cok arayacaklar
    onlar keske ayırmasaydık dıyecekler

Sen sukret kurtuldun bu kısılerden

18. 22 Nisan 2009
  19. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bi insanın onuruyla gururuyla oynamak,namusuna laf etmek ne büyük bir günahtır allahım ii ki onlardan kurtarmış seni..eminim cezalarını belelarını bulacaklardır..ii ki nişandan dönmüşsün evlenince çok daha kötü olurdu herşey..bundan sonra kendin gibi insanları çıkarır tanrı karşına inşallah..kendini ewe kapatıp ağlayıp hayatı kendine zindan etme sakın aksine gez eğlen yeni insanlarla tanış acını unutturacak şeylerle meşgul ol...burda bizlerle yaziş sana ne ii geliyorsa onu yap...inancını kaybetme canım şükret ii kötü yaşadıın herşeye...geçecek bu günlerde...hayata nereden tutunabiliyorsan oradan asıl çok değerlisin unutma bunu...:teselli: