yürüteç

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve brcsrkn tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : brcsrkn
  1. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    erkek bebekleri yürütece koymak zarlıymış diye duydum sizcede öylemi ben oğlumu koyuyorum çokta seviyor yürütecini ne yapmalıyım

2. 18 Mayıs 2010
  3. larem35

larem35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanmıyorum sende çok fazla oturma bence kısa surelerde işin olduğunda oturtursun madem almışsın

4. 18 Mayıs 2010
  5. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    koymayı hiç düşünmüordum 2 gündür koyuyorum öle saatlerce değil ama aldımmı yürütecinden ağlamaya başlayıyor 2 günde alıştı

6. 18 Mayıs 2010
  7. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bilinçli bir şekilde kullandırırsan hiç bir sakıncası olmaz bir çoğumuz yürüteçle büyüdük yani yok zararlı denilmesi mantığıma sığmıyo açıkcası benim fazla kalmamaları gerekiyor ve alınacaksa iyi bir yürüteç alınmalı uyduruk birşey alınırsa çocuk ondan düşebilir bile sağlam olmalı fazla kalmıyolar zaten en fazla 20 şer dk arayla ben hiç bir sakıncası olcanı sanmıyorum tabi bu benim fikrim aksine ben yürümesine yardımcı olduğunu düşünüyorum

8. 18 Mayıs 2010
  9. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım zararlı denme sebebi erkek bebeklerde testislerin yukarı çıkarıp kist yapıomuş falan die duydum oöyle bişey varmı diye merak ediyorum