yürüteç

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve artesk85 tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

2 Ocak 2011
    Konu Sahibi : artesk85
  1. artesk85

artesk85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kız bebeklerinizi hangi aydan sonra yürüteçte tutuyorsunuz 6ay yetrlimi birde bazıalrı ii değil diorlar ama sizce zararı varmıdır kzıım 4 aylık olacak ama ben şimdiden alayım diyorum bir sürü ihtiyaç oluyor ya

2. 2 Ocak 2011
  3. sevilzgr

sevilzgr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben oğluma 6 aylıkken kullanmaya başlamıştım canım.bu kadar rahat olacağını bilseydim daha önce alırdım.çok hareketli bir bebek olduğu için söylüyorum bunu, sadece yürüteç bizim yumurcağı durdurabiliyordu:):)sakıncasına gelince ; olumlu şeyler duyduğum kadar olumsuz yorumlar da aldım ben mesela geç yürütmesi gibi.şıuan oğlum 10 aylık ve desteksiz yürümeye başladı bile.yani yürüteçle hiç bir ilgisi yok yürümenin.yürüyeceği varsa yürüyorlar zaten.en azından 3 ay kullandım ve çok rahat etttim bunun sayesinde..sana kalmış sonuçta kullanıp kullanmamak..

4. 3 Ocak 2011
  5. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yürüteçler 6.aydan ititbaren kullanılıyor.. Benimde kızım var bende kullandım rahat oluyor ama yürüteçte fazla kalmaması gerekiyor.. Eğer yürüteçte çok zaman geçirirse rahata alışır, kolaya kaçar... Kızım yaşında yürüdü.. ben 9 aylıkken yürümüşüm, babası yaşında yürümüş.

6. 3 Ocak 2011
  7. MEROOOOO

MEROOOOO Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dr umuzun hayır demesı ve web sıtelerındekı arastırmalarım sonucu hedıye gelen yurutecimizi paketını hıc acmadık vede kullanmadık.yalnıs kas kullanımına vede balerın yuruyusu(parmakuclarına basarak yurume) sebep oluyormus.kullananlar var tabi ama cokta gereklı değil ev kazalarınına sebep olabılıyormus yurutec kullanımı

8. 3 Ocak 2011
  9. ozlem28

ozlem28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende kullanan bir kişiden duydum. bebeğinin bacakları çarpık olmuş kuma gömerek düzelmesi için çok uğraştığını söyledi. o yürüteçte fazla bekletmiş ama. benimde bebeğim 6 aylık bende kararsızım alıp almamakta. günde ne kadar süre bekletmek gerekir en fazla merak ediyorum..

10. 4 Ocak 2011
  11. artesk85

artesk85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hangı marka aldınz çok çeşt var karar veremıyorum ve fiyatlar çok uç biri çok ucuz biri aşirir müzikliler güzel görünüyor ama...

12. 4 Ocak 2011
  13. nilly

nilly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende zararlı oldugunu dusundugum ıcın almamıstım hedıye gelınce mecbur 9. ayda kullnmaya basladım . gunde en fazla 1 saat falan tutuyorum ama 10 gunde ınanılmaz fayda ettı. adım atmayı hiç aklına getırmeyen kızım dün yerde otururken emdıkten sonra elıme tutunup kalktı ve babasına dogru kendılıgınden bırkac adım attı. hayretler ıcınde kaldık. çok tembeldı emeklemıyordu bıle hep yerlerde olmamıza ragmen. artık dogru kullanımda faydalı oldugunu düşünüyorum.

14. 5 Ocak 2011
  15. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde hediye geldi bende 4 aylık kızımı bindirdim ama 2 dk felan hareket ediyor ama şimdi 5. ayına giriyor artık bu ayın sonunda az az bindiririm
    annem sizi ben 4olyken hoppanada tutardım diyor abimleride hiçte çapraz değiliz maşallah
    erkek bebeklere daha çok zararlı derler ama bilemiyeceğim

16. 6 Ocak 2011
  17. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizin için yürüteç çok erken yapmayın bu kadar erken bindirilmez çok zararlı

18. 6 Ocak 2011
  19. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok bindirmiyorum 2 kee felan oda 1 dk anca binmiştir durmadı ağladı bende koydum yüyünce sevdi susutu bindirmem 1 ayı vr 6 aylık olsun öyle