yuvamız cehenneme döndü

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melda_k tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : melda_k
  1. melda_k

melda_k Guest

arkadaslar benm derdim coook büyük ne yapacagımı bilemiyorum. biz o kadar mutlu bi aileydikki anlatamam. herkes bize özenir,kıskandıgını cekinmeden yüzümüze söylerdi. kimbilir belkide nazar değdi. dört dörtlük babam seytana uydu yuvamız mahvoldu. önce ben ögrendim konustum kendisiyle. ilişkiyi bitireceğini söyledi. daha sonra ise anneme itiraf etmiş. aile büyükleri araya girdi yuvamızı toparlamaya calıstık. ama babam hala görüsüyo ve biz bunu biliyoruz. annem evde her gece sinir krizleri geciriyo,babamın kıyafetlerini parcalıo,hatta vuruyo,babamsa susuyo. cığlıklarımız apartmandan tasıyo aglarken. bi aile aglayarak oruc acarmı? biz aglayarak oruc actık. bugün babamın dili tutuldu,annem baygınlık gecirdi. söyleyin bizim derdimize care varmı? babam kadına acıyo terkedemiyo,kadının onu bırakmasını bekliyo. üstelik sehirdısında okuyorum,yanlarında bile olamıorum. öyle korkuyorumki. bu derde bi çözüm varmıdır arkadaslar.

2. 6 Eylül 2009
  3. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok zor bir durum bu ne denir ki bu durumda tüm iş babanızda bitiyor ,annenize cok üzüldüm allah sabır versin bunca seneden sonra yasadıgına bak allah bu erkeklere vicdan vermemiş mi ki acaba?

4. 6 Eylül 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    offf ya allah sabır versin gercekten cok uzucu:KK43:
    bence ayrılmaları en iyisi babanda hala birlikte oldugu kadını acıdıgı icin terketmiyorsa!!!! ayrılmaalrı en iyisi annende haliyle hergun goruyor ve sinirleniyor tabi en iyisi ayrı evlerde olmaları gibi gozukuyor

6. 6 Eylül 2009
  7. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok zor durum ne denirki.. Dilerim tez zamanda eski huzurlu ortamınıza geri kavuşursunuz

8. 6 Eylül 2009
  9. melda_k

melda_k Guest

evli erkeklere musallat olan kadınlardan nefret ediyorum. ne ararlar sanki. onca bekar varken ne gerek var. üstelik annemide tanıyo. hiç utanma kalmamıs kimisinde.

10. 6 Eylül 2009
  11. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    meldacım aşağı yukarı seninle aynı şeyleri yaşadım hatta benimki çok çok daha kötüsüydü
    bu durumda yapılacak tek şey anneni hemen bi psikatriye götürmek yoksa annen ciddi bi bunalıma girer belkide girmiştir (benimki bi yıl öyle kaldı ve ben daha 13 yaşındaydım)

baban için söylenecek bişi yok yoldan çıkmış bikere ama o kadını tehdit falan etse büyükler gözünü korkutsalar bişiler olabilir yoksa bu yuvanın toparlanacağını sanmıyorum

bak ben 10 yıldır babamla görüşmüyorum hoş bende o nun umrunda değilim ya neyse

burada iş büyüklere düşüyo

12. 6 Eylül 2009
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kadının neyine acıyor ki babanız.?

asıl kadının acıması lazım bir aile böyle mahvedilir mi? aşağılık kadın. evli olduğunu bile bile bu yapılır mı?

bir gün kadını bir yere çağırsın anneniz babanızıda alsın yanına kimi tercih ediyorsa o yoldan ayrılsın gitsin. ya o ya da biz desin!

Allah sabır versin canım çok üzüldüm.

14. 6 Eylül 2009
  15. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    aahh bebegim Allah seninde anneninde yardimcisi olsunmafoldumben

16. 6 Eylül 2009
  17. melda_k

melda_k Guest

annem ciddi sorunlar yasıyo, bazen delirmeye basladıgını düsünüyorum. aile terapistine gitmemizi önerirmisiniz acaba benm aklıma böle bi fikir gelmişti. daha önce gideniniz varmı faydalı oluyomu?

18. 6 Eylül 2009
  19. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    tabiki neden olmasın her zaman bi uzmandan yardım almak en iyisidir

ben bu olayları yaşadığımda küçüktüm ve bize sahip çıkacak kimse yoktu anne-kız yaşadık herşeyi

bak ne güzel sen bazı şeylerin üstesinden gelebilirsin

inşallah herşey yoluna girer