Yuvarlak mı damla mı ?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve tuuba10 tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : tuuba10
  1. tuuba10

tuuba10 Guest

Arkadaslar ben yuvarlak ıstıyorum ama ıkı top konulmus gıbı durmasından da cok korkuyorum boyum 1-68 kılomda 55 belım cok kalın deıl o yuzden bılemıyorum nasıl durucagını sızın onerılerınız neler lutfen aydınlatın benı amelıyatıma cok az kaldııı elım kolum baglandııı:KK43:

2. 9 Ocak 2009
  3. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden ameliyat oluyorsunuz zevkinemi yoksa rahatsızlıkdan dolayımı??elbette yuvarlakk tercihin olsun.topla karıştırma sert olmuycakki dursun o tarz şeyler gibi.

4. 9 Ocak 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Sevgili tuuba, yuvarlak yada damla konulmasına oncelikle doktor karar veriyo senin gogus yapına gore, ancak ikisine de uygunsan o noktada da sana bırakıyo, ben ikisine de uygundum, oyuzden damla istiyorum daha cok demiştim, ama doktorum yine de yuvarlagı da denemiş ameliyatta, damlayı daha cok yakıştırmış ve onda karar kılmışyerimseniben Yani doktoruna guveniyorsan kas altıymış ustuymus, damlaymıs yuvarlakmıs senin dusunmeni gerektirecek seyler degil bunlar pek, sevgiler..

6. 10 Ocak 2009
  7. tuuba10

tuuba10 Guest

ya bırı dıo tamam sen ne ıstıosun bırı dıo yok olmaz damla koyalım ınanın delırıcem..
    arastırmakta ıyı deıl bugun elımde notlar ve cd lerle doktora gıttım adam sen estetık cerrahımısın bırak bosver bız halldelım o kadarını dıoo
    ama gogus bu rahat olamıyorum ıste
    benım goguslerım neredeyse sıfır ben yuvarlak ıstıyorum acıkcası ama dogalda gorunsun ıstıom cunku cok resım var barız top gorunumundee..
    bana nolur doktor onerınn sız kımlerde yaptırdınız ne kadara yaptırdınız..

8. 10 Ocak 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Ben İzmir'de Ufuk Bilkay'a 4000 YTL'ye yaptırdım, ama doktor dogru soylemiş bence de, cunku bizim karar vermemiz gereken seyler var bi de vermememiz daha dogrusu doktorun vermesi gerekenler var, yani sen sadece doktoruna karar ver bence ve ondan sonra da gerisine mudahele etme cunku biz ne dersek diyelim, doktor yine kendi uzmanlıgınca bildigi yontemi, protez tipini, buyuklugunu vb. uyguluyacaktır..

Gogusleri neredeyse sıfır olan bayanlara bildigim kadarıyla kasaltı yaparak en dogal goruntuyu saglıyolar, sekil olarak ise damlada normal bayan gogsu gibi alt tarafta daha cok dolgunluk oluyo ust tarafta daha az, yani dogal bayan gogsu aynen..Yuvarlaklarda ise heryeri aynı oluyo gogsun, dusun sen karar ver, ben hangisini daha cok isterdim diye dusun, ama yine tekrarlıycam: bence iyi bi doktor bul ve bu secimi tamamen ona bırak, cunku sen sadece kendi gogus yapını tanıyosun, o ise yuzlerce farklı yapıda bayan gogsu tanıdıgı icin cok daha estetik bi secim yapıcaktır senin icin ark.ımyerimseniben

Buarada İst'da olman gerekiyorsa en cok methini duydugum 3 isim: Fatih Dagdelen, Teoman Dogan ve Tugrul Bey, soyismini unuttum, belki işine yarar, sevgiler..

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ocak 2009
  10. 10 Ocak 2009
  11. xxdenizxx

xxdenizxx Guest

Bana kasalti yuvarlak takildi hicte öyle top görüntüsü yok gayet dogal görünüyorlar,yuvarlaklarin damlaya göre farki üstten de dolgun görünüyorlar

12. 10 Ocak 2009
  13. adaalize

adaalize Guest

merhaba!ben de göğüs estetiği düşünüyorum ama dğallığı konusunda endişelerim var benim de .. izmirdeyim. ufuk beye mail attım cevabında hastalarım memnun demişti sana sormak isterim,ameliyat sonrasında herhangi bi komplikasyon yasadınmı? memnun musun? bana da damla daha doğal olur gibi gelio arkadaslar!yerimseniben

14. 10 Ocak 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Selam adaalize, ben dual plan (protezin buyuk kısmının kas altına kondugu teknik) ile oldugum halde tek bi agrı cekmedim desem yalan olmaz, bukadar hafif gecicegine cidden ben amel. olmasam beni kimse inandıramazdı, sızlamalar ve cok zorlarsam anlık acımalar yasadıgım tek seydi ameliyattan sonra diyebilirim..Memnunluk anlamında ise; goguslerimin buyuklugu gayet dogal, kıvamı aynı meme dokusu gibi ve dikiş yerlerimin de durumu iyi cok sükür..

Damlayı ben de sana oneririm cidden cok dogal duruyo, mesela ben hep damla istiyodum Ufuk Hoca ise; sana ikisi de olur 2sini de tercih edebilirim demişti, ama amel.ta damlayı daha cok yakıstırmıs ve onu kullanmıs..Ayrıca damla dusunuyorsan Ufuk Hoca gibi bi doktor bulmusken kacırma derim, cunku damlada %15lik az da olsa bi donme riski var ve oyuzden 2sine de uygun olan hastalarda genelde yuvarlagı kullanıyo doktorlar, buyuzden daha zor olanı secip becerisine de güvenip daha cok yakısanı kullandıgı icin doktoruma guvenim 1kere daha artmıştı mesela benim.. Zaten amel.tan sonra, donme riskine ragmen damla kullanmıssınız?? dedigimde: senin merak etmeni gerektiricek bisey yok ben onun donmemesi icin ne gerekiyosa yaptım dedi ve ogunden beri dönme konusunda içimde hiç bi huzursuzluk yok sükür ki:Saruboceq: Yine sorun olursa yanıtlarım, sevgiler..

16. 10 Ocak 2009
  17. adaalize

adaalize Guest

canım cok tesekkür edrimcevabın için.tecrübe etmiş birinden bunları duymak inan beni rahatlattı...benim doğum sonrasında göğüslerimin hacmi küçüldü ve ameliyat kacınılmas olduşutarafagittiince eleyip sık dokuyan birisyim tabiri caizse..objektif fikirlerinle de ufuk beye güvenim artı...en kısa zamanda kendisini ziyaret edicema.s

18. 12 Ocak 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Rica ederim canım, ben de 1ay sonra sonra bacaklarım icin edicemkaydirigubbakcemile3 sevgiler..