Yuvarlak mı damla protez mi??

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve misshala tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : misshala
  1. misshala

misshala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ARKADAŞLAR 160 BOYUM KİLOM 49 MİNYON TİPLİYİM.300 CC PROTEZ BÜYÜK MÜ DURUR SİZCE?VE DAMLA MI YUVARLAK MI KARAR VEREMEDM..benneyaptımki

2. 15 Eylül 2010
  3. themis1985

themis1985 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba misshala
    protezin büyüklüğü boy ve kilodan çok omuz genişliğiyle alakalı canım. bana 300 cc yuvarlak takıldı kas üstüne boyum 1.69, 52 kiloyum, omuzlarım geniş, hiç meme dokum yoktu. 300 cc hiçte büyük bir boy değil tam ideal bende korkuyodum büyük olur diye ama çok güzel oldu. bide benimki hiç yuvarlak gibi değil damla gibi görünüyor çok doğal. protezin üstte çıkıntısı yok. bilmeyen kimse silikon olduğunu anlamaz ki daha 1 ay bile olmadı. bana sorarsan doktorunu iyi seç, güvenebileceğin biri olsun kendini ona bırak o sana yakışanı yapar. benim doktorum protezin büyüklüğü kişiden kişiye değişir bazılarında 250 300 gibi görünür falan demişti. ameliyeat öncesinde de şu kadar olsun bu kadar olsun gibi bi konuşma yapmadık. ameliyatta bir kaç boy denemiş yakışanı takmış. zaten ilk planda doğallık, sonrada doğalın en büyüğü yani büyüklük ikinci planda olmalı ve doğal olsun diyede küçük olmamalı. ameliyat olduğuna değmeli.

4. 15 Eylül 2010
  5. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    bencede 300 cc cok buyuk degıl cok kucuk te degıl orta boy bı protez..daha kucugude senı memnun etmeyebılır omuzlrın ve gogus kafesın genısse..bende 375 e 350 var ve bazen dıorumkı 400 bıle olabılırmıs.protezlerım buyuk ama gayet dogal duruyolar.ben solemesemde kımse anlamıyo...amelıyattan sonra sıslerın ındıgı zaman doktorunun sana gosterdıgı protezın buyuklugu kalacak..buyuk degıl 325 ı bıle deneyebılır doktorun..bence cok dogal olsun dıe cokta kucuk yaptırma yaptırdıgına degsın..sonrada kucuk dıe mutsuz olmanı ıstemem..ben yuvarlak ıstedım.doktorumda yuvarlaktan yana..

6. 15 Eylül 2010
  7. poisa

poisa Bu günler de geçer ya Hu! Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    kadın göğsü kendi yapısı itibariyle de yuvarlak bi hata sahip değilki normalde kavisli aşağıya doğru.. o nedenle bence vücudunda aynı etkiyi yaratmak adına DAMLA protez.. :KK66:

8. 15 Eylül 2010
  9. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    bence damla.niye basbas ben estetiğim , silikonum diye diye bağırsın ki.damla olan doğal duruyo.yuvarlak olan doğal bile değil,hele güzel hiç değil.

10. 16 Eylül 2010
  11. gamgamm

gamgamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben bu konuda size katılmıyorum..damla protez geçmiş zamanlarda bi ara moda oldu evet ama şu an doktorların en çok tercih ettiği protez yuvarlak..bencede yuvarlak ameliyat olmadan önce çok araştırdım resimlerle yattım kalktım diyebilirim..ama damla protez resmen sarkık bi görüntü,,yuvarlak hele de kas altında uygulandıysa daha dolgun ve daha doğal..damla protez sarkık göründüğü için daha doğal gelio bence insanlara dekoltesi bile güzel durmuyo bence.benim ve doktorumun ortak kararı yuvarlaktan yanaydı ve yuvarlak kullanıdı 9 gün olmasına ragmen asla top gibi durmuyo ama sarkık bi görünümde yok tabi taş gibi çok memnunum yaptırdığıma deydi kesinlikle :) tabi zevkler tartışılmaz bunlar benim şahsi fikirlerim :)

12. 16 Eylül 2010
  13. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88

çok sevindim adınıza . böyle memnun olanların anlattıklarını duyunca otomatikman tüm fikirlerim değişiyo :1rolleyes: ben de uzun süre araştırmama rağmen hala hiçbişeye karar verebilmiş değilim.ama gerçekten dediğiniz gibi,damla silikon sarkık duruyo.belki de o yüzden doğal duruyomuş gibi geliyo bize.dekoltesi fazla güzel değil evet, ama toplayıcı südyenle bu iş çözülmez mi ? destekli südyen takılıyo mu hakkaten silikon varken benneyaptımki

14. 16 Eylül 2010
  15. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    ben, meme dokusu olmayanlara yuvarlak silikon protez takılmıyor diye biliyordum . yanlış mı ?

16. 16 Eylül 2010
  17. gamgamm

gamgamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    o ameliyata girdiken sonra neden toplayıcı veya destekli sütyenleri kullanmak isteyelim ki..yuvarlak protez detekli sütyen takmışsınız izlenimi veriyo damla protez yaptırıp toparlayıcı ve destekli sütyenlerle gezicegime yuvarlak protez yaptırıp sütyensiz gezmeyi tercih ederim :) ayrıca yuvarlak protezde de damla görüntüsü var sadece sarkık değil daha dolgun ve taş gibi daha genç bi damla görüntüsü :) yani kendi protezlerimle dekoltesi az gelirse ihtiyac duyarsam tam destekli bi sütyende kullanabilirim eminim daha da güzel dururlar..bi sakıncası yok..bide gögüs dokusuyla filan alakası yok bence yuvarlak yada damla olmasının o tamamen hastanın ve doktorun tercihine kalmış..gögüs dokusuyla ilgili olan tamemen protezin büyüklüğü bence..düşünsenize damla protez ilk başlarda iyi hoş ama bide bunun yaşlanması var yer çekimi var illaki yıllar geçtkce gögüsler daha bi inicek daha bi sarkıcak..bence yuvarlak protez her açıdan 2 adım daha önde tabi tercih sizin :):)

18. 16 Eylül 2010
  19. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    canım yanlıs bılıyosun..benım hıc meme dokum yok ve yuvarlak kullanıldı..benımde gamgam gıbı bahsetmek ıstedıgım damla gercekten sarkık duruyo ve bı arkadasım var damla yaptırdı ve 2. amelıyatını olup yuvarlak ve daha buyuk bır protes taktıracak..
    doktorum damla oynadıgı zaman gogus ıcınde ust kısmı alta geldıgınde goruntunun kotu oldugunu soledı aynı zamanda...damla daha dık ve dolgun duruyo..
    bu benım fıkrım ama gordugum damlalarda gamgam ın dedıgı gıbı cok sarkık duruyo..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.