Yuvarlak protez..

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve manabir tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : manabir
  1. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    damla değil de yuvarlak protez taktıran arkadaşlar memnun musunuz? güzel duruyor mu? yoksa çok portakal gibi dikkati çekiyor mu? doktorunuzun damla koymamasının bir nedeni var mı? yani ileride sarkma olur düşüncesiyle mi yuvarlak kondu.

2. 7 Ağustos 2009
  3. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimki yuvarlak ve gayet hoş çok sexy asla yapay durmuyolar ilk gün bile durmadılar top top

4. 8 Ağustos 2009
  5. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    benimde yuvarlak canım ve hiç top gibi durmuyor,kasaltı oldum ben ondanda top gibi durmuyor olabilir a.s.

6. 8 Ağustos 2009
  7. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 1,5 sene önce yuvarlak protez koydurdum, zaten o zaman bu anatomikler falan yoktu. Meme görüntüm ve dekoltem süper herkes bayılıyor walla

8. 8 Ağustos 2009
  9. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    ya bnde yuwarlak istiyorumm bence damla seklinde hoş degil sarkmış gibi :umursamaz: ayrıca bu yorumları okudukca hemen yaptrmak istiyorum..ama annem ewlen cocugun olsun sora diyo yaaa :gitme: acaba hamile kalındıgnda bi problem yaratır mı ki

10. 8 Ağustos 2009
  11. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin ameliyatı kim yaptı. bir de şunu çok merak ediyorum. hiç keşke yaptırmasaydım dediğin oldu mu? yani içinde sana ait olmayan başka bir cisim var. bu aklına geliyor mu? bu durum psikolojini olumsuz etkiliyor mu zaman zaman çok merak ediyorum. pişman olursam diye korkuyorum . ayrıca erkek arkadaşın bunu biliyo mu? biliyorsa nasıl davranıyor sana karşı tavırları nasıl . çok merak edyorum. biraz özel oluyor ama ne olur kusura bakma. çok sağol şimdiden. hoşçakal canım

12. 9 Ağustos 2009
  13. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevindikçe ayrıca yukarıda şunu sormayı unuttum. protezini kasaltı mı koydu. meme ucundan mı koydu?bilkgi verebilirmisin

14. 9 Ağustos 2009
  15. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Walla tatlım ben evliyim, annem hiç istedi evlenince eşime hep istediğimi söyledim, sen istersen yaptır benim için önemi yok ama dedi. Bi problem yaşamadık sonrasında aslında o da çok beğendi biliyorum, sanki hep benimdi. Yuvarlak kas altı 300 cc ve meme başı. Şimdiki aklım olsa meme başı diye tutturmazdım sanırım, iz iyice silikleşse de yine de var. Doktorum Aylin Karanlık bu arada geçen kuzenimi götürdüm, meme altı kesi yapıldı, izi bir ayda bile yok denecek kadar az, protez aşağıya düşünce hiç gözükmeyecek gibi. Aklınızda bulunsun.

16. 9 Ağustos 2009
  17. isilay

isilay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    canim bende meme ucu oldum ama 1 ay icinde hemen hemen bütün izler kayboldu ve bana da yuvarlak protez takildi acikcasi ben cok memnunum hicbir agrimda olmadi ayrica..

18. 9 Ağustos 2009
  19. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun, benim de izlerim silikleşti ama hep var sonuçta aynada ben bakınca görüyorum, diğer iz meme altında kalacağından karşıdan bakınca görünmeyecek onu kastettim, yoksa izlerim iyi iyileşti.