Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve kujum tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kujum
  1. kujum

kujum Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıran var mı? kaç seansta bıtıyo acaba

2. 22 Eylül 2009
  3. EU3

EU3 Guest

3 seasta biter ama tüylerinin direncine göre değişir yara olacağı için ara ara bölgelere yaptırmalısın ki komple yaralı bir şekilde hem dolaşma hemde acıyı zamana yay..hemmmde kimse iğneli epiilasyon yaptırmış demesinn
    iğneli epilasyonla; genel olarak söylüyorum
    yüz 3-4 seas
    göbek 3 seas
    bikini 5-6 belkide 7 seas
    bacak üstleri benim 2 seasta dizler 3 seas diz aldı 4-5
    kollar ve k.altı 2-3 seasta biter
    en kolay biten yerler kollar k.altı ...göbek bacak üstleridir...

4. 22 Eylül 2009
  5. leylaq

leylaq Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar okudukca sasiriyorum 2-3 seans yazmis arkadasimiz ben 2 sendir yapririyorum ve yeni inceldi ayrica benim gibi bir cok kisi var en az bir sene tedavi gören ya sizde anormallik var yada bizde

6. 22 Eylül 2009
  7. angelnr*

angelnr* Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Tüylerin çok kalınsa bazılarının direnç göstermesi normal yani 2-3 seansta bitmez ama 1 sene de biraz uçuk bi süre. Ne sıklıkla gidiyorsun? Ben mesela çeneme yaptırıyorum ama bi seferde tüm tüylere değil de azalta azalta yaptırıyorum çok kızarma olmasın diye, 4 seans filan oldu sanırım yarısı gitti tamamen. Kollarımda da tüyler inceydi baya, bir seferde yarısına yakın kısmı gitti. Ama biraz kişiye göre değişir bunlar. Bir de yaptırdığın kişinin uzmanlığı önemli, akım verildikten sonra cımbızla alırken bir şey hissediyorsan yani kökü yanmadan cımbızla koparıyor gibi oluyorsa, uygulama doğru yapılmamış demektir.

8. 22 Eylül 2009
  9. leylaq

leylaq Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben tüyler ciktikca yaptiriyorum vimbizla cekinca kolay cikiyor köküyle ayna veriyo elime ordan zaten bakiyorum sizce yinede akimin yeterince yüksek degil mi cünkü biraz uzun sürdü bende ama tandiklarimda var yaptiranlar onlardada iki üc seansta bitmedi onlarda en 9-10 kere yaptirmislardir ....

10. 22 Eylül 2009
  11. angelnr*

angelnr* Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    2-3 seans biraz az bir sayı, çok şanslı olmak lazım o kadar sürede bitebilmesi için. Ama 1 sene boyunca yaptırıp daha yeni incelmesi de biraz fazla uzun geldi bana. 5-6 seansda baya azalmış olmalı diye biliyorum, burda yazılan deneyimler de o yönde ama kesin bir şey diyemem tabi.

12. 22 Eylül 2009
  13. kujum

kujum Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    offf offf 2 senedir yuz için lazere gidiyorum bı kurtulamadım. ya başka yerde olsa neyse alıyorum bu yuz ama alerjımde var çok hassas tenım agda ip hiç biriylr alınmıyor yaklaşık 1 ay yara iz ve kabartıyla geçiyor

14. 22 Eylül 2009
  15. kujum

kujum Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    piyano sen dediğin yere başladın mı ankarada bu arada özelıne mesaj atılmıyo

16. 22 Eylül 2009
  17. leylaq

leylaq Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir kac sene lazerle denedim cok berbat oldu yüzüm belkide bu yüzden bende igneli uzun sürdü cünkü cok sert tüylerim vardi simdi inceldi ama ben artik sadece yüksek akimla calismasini isteyecegim belki daha iyi bir sonuc alirim bir kac ay böyle deneyecegim 50 le calismasini isteyecegim yazarim yine

18. 23 Eylül 2009
  19. kujum

kujum Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    yuzume yuksek akım zarar vermez mı