Yüz kızarması(Kızlar yardım edin)

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU2 tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar bende son 1 senedir yüz kızarması başladı.Durup dururken geriliyorum en yakın arkadaşımla konuşurken bile hiçbişey yokken yüzüm kızarmaya başlıyor.İnsanlar yanlış anlıyor.Utangaç biri değildim normalde noldu böyle birden bire..Kızlar yardım edin evden çıkamıyorum sırf bu korkudan=((

2. 28 Nisan 2009
  3. raekin

raekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı problem var bende normalde utangac biri değilim.. ama farklı bi ortama giriyim, ya da yeni biriyle tanışayım kesinlikle boynuma kadar kızarıyorum yaaa.. o kadar kötü bişey ki bu.. bi de kızardığımda kızaranlar kızardığımı görüyo diye iyi ce bi kızarıyorum var mı böle biey.. ne yapıcaz :KK43:(((

4. 28 Nisan 2009
  5. ba_bu

ba_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu sorunu bnde bikaçsene önce yaşamıştım durduk yere kızarıyodum ama utangaçlıktan fln deildi genelde kulaklarım kızarıyodu harbi fena bi durumdu yani

6. 28 Nisan 2009
  7. senemask

senemask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar
    aynı sorun bende de vardı seneler önce ama kendi kendine düzeldi. nedenmiş acaba

8. 28 Nisan 2009
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yuz kizarmasi (utanma duygusu)insana has bir ozellik..:eek: benimde onceden oyle bir durumum vardi onemli zamanlarda oluyordu kas gevseltici yada agri kesici aliyordum rahatlatiyordu..:içelim:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.