Yüz masajları

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve Elif tarafından 29 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.193
    Ödül Puanları:
    438
    Göz masajı: Gözlerinizi kapatın. İşaret parmağınızı göz pınarınızdan alt kirpik diplerinizi takip ederek şakaklarınıza doğru bastırarak hareket ettirin. Bu masaj göz altı torbalarının ve kaz ayağı çizgilerinin oluşumunu engelleyecektir.

- Dudak masajı: Her iki elinizin işaret parmaklarını üst dudak ortasından başlayıp alt dudak ortasına kadar dairesel hareketler yaparak dudak çizgisi boyunca hareket ettirin. Bu masaj dudak çevresinde ince çizgilerin oluşumunu azaltır.

- Boyun masajı: Başınızı hafifçe yukarı kaldırın. Ellerinizi birbiri ardına değiştirerek, parmak uçlarınızı boynunuzun altından çenenize doğru hareket ettirin. Masajın etkisini artırmak için birkaç damla öz yağı kullanabilirsiniz.

2. 26 Nisan 2007
  3. sea_girl

sea_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    masaj kan dolaşımını hızlandırır ve böylece cılde daha cok oksijen tasınır sonuc olarak cilt canlanır berraklaşır

4. 26 Nisan 2007
  5. nalanW

nalanW Guest

Bu masaji bende duymustum ama anlamadigim normalde göz cevresi cok hassas oldugu icin krem sürerken bile parmaklarinizla hafifce dokunarak yedirin diyor ama bu masajta bastirarak cekin diyor..Bastirarak masaj yapmak daha cok bozmazmi?Sonra daha cok cizgi yapmayalim?

6. 28 Nisan 2007
  7. EU1

EU1 Guest

TESEKKURLER BILGILERINIZ İÇİN BENM CİLDIMDE 3,5 YILDIR KALAN GUNEŞ VE SİVİLCE İZLERI VAR VE HERTURLU YOLU DENEMEME RAGMEN BIR SONUC ALAMADIM BIR ONERINIZ VARMI BU SORUNUMA COK RAHATSIZ EDIYOR BENİ GUNES KORUYUCU 45 FAKTORLU KULLANIYORUM AMA SADECE COGALMASINI ONLUYO İYI GUNLER

8. 11 Haziran 2007
  9. asixsxirin

asixsxirin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeynepçim aynı sorun bendede var bi çözüm bulursan banada haber verirmisin bende onu çok araştırıyorum çünkü sevgilerr