Yüz şeklinize göre allık nasıl kullanılmalı

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Cicilikiz
  1. Cicilikiz

Cicilikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Yüz hatlarımızı olduğundan daha güzel ortaya çıkartmamıza yarayan makyaj teknik malzemeleri arasın da yer alan ”allık”la yüzümüze renk kattığımızı ve yüz kusurlarımızı bir nebzede olsun gizleyebileceğimizi hatta iler ki yaşlarda yüz kırışıklık çizgilerimizi saklıyabileceğimizi biliyor musunuz?

Allık sürmek bence tamamen bir teknik gerektirir ve bir sanatdır, çünkü her insanın yaradılışdan kendine has (uzun, yuvarlak, üçgen yada kare) yüz şekli vardır. Ve allık yanak dediğimiz bölgeye sürülürken kişinin yüz şekline göre değişik hamleler ve değişik teknikler gerektirir, bunlar ne dir diye merak ediyor iseniz, o halde buyrun…

Daha sağlıklı ve güzel görünüm..
    Allıkla daha sağlıklı, genç ve mutlu görünebilirsiniz. Allık fırçasının yanaklarından şakaklara doğru dik bir şekilde sürdüğünüz 1980′lerden kalma allık kullanma tekniklerini unutun.Üç adımda mükemmel şekilde allık ugulama tekniklerini deneyin!
    Allık fırçasıyla rengi uyguladıktan sonra, fırça ile elmacık kemiğinize doğru dağıtın.

Elmacık kemiği üzerinde fırçayı nazikçe daire şeklinde hareket ettirerek, allığı yanağınıza yayın.

Rengi doğal görünecek şekilde dağıtın.

Tüm bu adımlardan sonra güzel allık uygulamada uzman olacaksınız

2. 9 Ekim 2009
  3. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşımın için tşk canım

4. 9 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

paylaŞIM ıÇıN teşekküra.s.

6. 9 Ekim 2009
  7. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benım makyajda belkıde tek ıÇıme sınmeyen kısım bu allık sÜrme ıŞı bır tÜrlÜ beceremıyorum ve memnun olmuyorum yÜz Şeklım uzun ve ona gÖre sÜrmey ÇalıŞıyorum yıne de baŞarılı olduĞumu dÜŞÜnmÜyorum :KK43:

8. 30 Kasım 2009
  9. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    opuyorumnanaktan