Yüz Temizleme Süngeri...

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve island tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : island
  1. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Selam kızlar,
    yüz temizleme süngeri kullanoyor musunuz?Migrosta gördüm etkili bir şeye benziyor ama benim gözeneklerim belirgin daha da açılmasından korkuyorum.Ürünün bilgilerini de ekledim.Yorumlarınızı bekliyorum...
    yerimseniben

Nexcare™ Body Doğal Yüz Süngeri

Nexcare™ Body Doğal Yüz Süngeri günlük yüz temizleme ve makyaj çıkartmak için kullanılır. Tüm cilt tiplerine uygun yapısıyla kullanımı rahat ve kolaydır. Sabun veya temizleme jeli ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Esnek ve dayanıklıdır. Kullanıldıktan sonra hızla ve %100 kuruyarak bakteri ve mikrop üremesini önler. Tekrar ıslatıldığında eski yumuşak dokusuna geri döner. Doğal elyaftan üretilmiştir. Bir pakette 3 adet farklı renkte doğal yüz süngeri bulunmaktadır.

2. 3 Temmuz 2008
  3. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende görmüştüm bunlardan migrosta ama hiç alıp kullanmadım.
    benimde gözeneklerim yeterince açık zaten. daha fazla açar mı dersin. ben zannetmiyorum aslında. fiyatı hakkında bilgin var mı? alıp denemek lazım

4. 3 Temmuz 2008
  5. prometheus

prometheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım yüz temizleme süngeri değil de yüz temizleme fırçasını tavsiye ederim,diş fırçasına benziyor çapı 3 cm falandır ve çok yumuşak kılları var..
    Yüz yıkama jeliyle birlikte kullanıldığında çok etkili oluyor..Yüze masaj yapar gibi temizlediğinden kan dolaşımını hızlandırıyor ve cildi canlandırıyor..
    Bu fırçalardan tavsiye ederim,For You'dan almıştım,sanırım 4 ytl falandı..

6. 3 Temmuz 2008
  7. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım eğer yüzünü temizlemek için kullancaksan fırça yada sadece elini kullan derim. çünkü sünger tarzı şeyler bakteriyi en çok barındıran şeylerdir. çok iyi yıkasan bile içinde mutlaka bakteri ürer. zararlı yani. hatta doktorlar bulaşık süngerini bile sık sık haftada bir değiştirin derler. çünkü bu tarz süngerimsi yapılar nemle birlikte mantar bakteri üremesine çok uygun. eğer cildin hassas ise fırçada kullanma daha da yorar.değilse sadece t bölgene dudak üstü yanak ve göz çeversi hariç fırça kullananbilirsin ama çok nazik kullan. en iyisi elinle masaj yaparak kulanmak jelleri.a.s.:1hug:

8. 3 Temmuz 2008
  9. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Teşekkürler canım,fırça gözenekleri açıyormuş diye duydum ne kadar doğru bilemicem.Benim zaten çok belirgin o yüzden denemeye korktum ama fırça kullanan baya arkadaşımız varmış.Ben de deneyeceğim sanırım.a.s.

10. 3 Temmuz 2008
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım sen kullanıyor musun gözeneklerinde bir sorun oldu mu?Benim sorduğum sünger 10 ytl civarındaydı.Hem fırçanın fiyatı da baya uygunmuş.a.s.

12. 3 Temmuz 2008
  13. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım ürünün bilgilerinde %100 doğal falan yazıyor ama ne kadar doğru bilemicem tabi.Bakteri ve mikrop üremesini önlüyormuş.Benim de gözeneklerim çok belirgin:1no2: Korkuyorum daha fazla genişlemesinden.a.s.

14. 3 Temmuz 2008
  15. prometheus

prometheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    108
    Canım yaşın ilerledikçe ve yüz yıkama jeli kullandıkça gözeneklerin zaten genişleyecek..
    Mutlaka tonik kullanmak gerekli,yani ben yüz fırçasını kullanmasam da gözeneklerim olacak ama şimdi yok.Tabii kullandığınız temizleyici ürünler de çok önemli..
    Yüz fırçası yüzün canlı görünmesi ve kan dolaşımının hızlanması için..

16. 3 Temmuz 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Temizleme jellerinin kalıntılarını gidermek için mutlaka bu süngerlerden kullanmak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Kasım 2008
  18. 3 Temmuz 2008
  19. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bendede aynı sorun war kızlaaaar napsakk fırçamı süngermii????benimde gözeneklerim görünür vaziyette..bu süngerlerden görmüştüm pahalı geldi çünkü tek kullanımlık ama fırçadan almayı düşünebilirim ama emin degilim yinede offf:KK43: