Yüz temizligi önemli

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve inaysa tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : inaysa
  1. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hanımlar merhaba oğlumun yüzünü ehrgün ıslak pamukla temizliyorum üstüne sebamedin yüz kremini kullanıyoruz ama yinede ağzının üstü altı çene ciavrı pütür pütür oluyor sizler yüz temziliğini nasıl yapıyorwsunuz bilgi verirseniz çok sevinirim

2. 15 Şubat 2009
  3. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım Ben Mustela'nınYüz için olan ıslak mendilini ve yüz nemlendiricsini kullanıyorum doğduğundan beri. Yanlız senin tanımladığın gibi pütürlükler oğlumun yüzünde hala var. Ben pediatrik dermotoloğa götürdüm. Oğlum hala emiyor ve hem kendi doktoru hem de dermotolog bunları sütün yağına bağladı. İstersen sende bir doktoruna danış. Ama bebeğin çok ufak muhtemelen süttendir. Geçmiş olsun. Bebeğini güle güle büyüt. En güzel zamanlarınız valla. Çünkü büyüdükçe dertleride büyüyor

4. 15 Şubat 2009
  5. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım,ben oğluşumun yüzünü hergün kendi sütümle temizleyip,tülbentle siliyorum.ilk doğduğunda yüzünde doktorun ütopik egzaman diye adlandırdığı alerjik durum vardı şimdi hiçbir şey kalmadı..

6. 15 Şubat 2009
  7. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşim.bende ılık su ve pamukla siliyorum her gun,ve nemlendirici kullanıyorum ama iyinede geçmiyor.iyileşiyor gibi uluyor sonra tekrar çikiyor.üstelik simdide ellerini emmiyor daha da çok çikmaya basladı.bunlar normaldır.buyudukçe geçer.sevgiller.

8. 15 Şubat 2009
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben sabah uyandığında ılık suyla yıkıyorum akşam yatarkende yine ılık suyla yıkıyorum yüzüne sabun,şampuan.krem sürmüyorum sürmek istemiyorum.Ellerini bir tek bebek şampuanı ile yıkıyorum.Yüzünde her hangi bir sıkıntı yok pürüssüz.

10. 16 Şubat 2009
  11. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende sabah kalkınca ve aksam yatmadan yuzunu yıkayıp pıjemalarımızı gıyıyoruz ellerınıde yıkıorum sureklı gun ıcınde cunku sureklı yerlerde ellerı halıyle ılk dogdugunda vardı burnunun yanlarında 40cıkınca gectı suan puruzzus bu arada bebegım 11 aylık takvım yapamadıgım ıcın yazım dedım kızlar benım takvım olmuyo yapıorum cıkmıo ekranda yaa

12. 16 Şubat 2009
  13. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende kızımın yüzünü sabah uyandıgında ve akşam uyumadan önce suyla yıkıyorum kendi yumuşak havlusuyla kuruluyorum ama gün içindede yemekten sonra nadir ıslak tülbentle siliyorum genelde yıkıyoruz elimizi ağzımızı.

14. 16 Şubat 2009
  15. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende konuyu görünce biz kadınlar için yüz temizliği zanettim yaaa....
    :roflol: :roflol:

16. 16 Şubat 2009
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    yıkıyorum ben yemeklerden sonra bişey de sürmüyorum

18. 16 Şubat 2009
  19. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bende yemekten sonra kendi bebek şampuanı ile yıkıyorum başka bir şey sürmüyorum