Yüz terlemesi

Konusu 'Terleme, İstenmeyen Kokular ve Çözümleri' forumundadır ve PisKoPat tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : PisKoPat
  1. PisKoPat

PisKoPat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar size yine bir soru sormak istiyorum. benim çok fena bir terleme problemim var fakat yüzümde dışarıya çıktığım zaman hava sıcak yada soğuk farketmiyor yüzüm kızarmaya ve terlemeye başlıyor. ne makyaj kalıyo ne saç. bununla geçinmeyi öğrenirim ama bir sorun daha varki yüzümün tamamı kızarırken bıyık bölgesi ve alnım kızarmıuyo ve çok garip bi görünümü oluyo. buna çözüm olarak ne yapabilirim acaba?

2. 25 Ağustos 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    benimde yüzüm çok terler çok saçma bi durum görende hamamdan çıkmış sanıo:KK43:

4. 2 Eylül 2010
  5. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar benimde burunum yazın çok terliyor .Bizim ailedeki çoğu kişinide de aynı sorun var =( bunun tek çözümü klipsli ets ameliyatı diye biliyorum .Yalnız bu ameliyatı olan kişilerin yüzündeki terleme sorunu son bulurken terleme vucudun diğer bölgelere sıçarabiliyormuş

6. 10 Eylül 2012
  7. vileda34

vileda34 yorgun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    26
    Hormonlarınıza baktırın dicem ama 2 sene olmuş yazalı.Hormonlarınızla alakalı gibi adetlerinizde bozukluk ya da yumurtlamayla alakalı bir durum olabilir.

8. 2 Ekim 2012
  9. ebeveyn

ebeveyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    benim arkadsım var oda ayni problemden şıkayetci yüzü kücücük kaldı bedeni maşallahı var hic terlemiyor vicutu sadece kafa ve ense tarafları boğaz ile birlikte nedir bende anlamadım allah yardımcınız olsun özelikle sıcaklarda