Yüzde sir ağda kullanımı ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Papatyayapragi tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : Papatyayapragi
  1. Papatyayapragi

Papatyayapragi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yüzümde son aylarda aşırı tüylenme oldu. Daha çok allık bölgesinde sir ağda kullanmak istiyorum fakat Evde yapacağım için ne çeşit ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Bu sorunla daha önce karşılaşanlar öneri verebilir mi?

2. 24 Mart 2009
  3. efkarim23

efkarim23 Guest

bu agdalarin her türlüsü benim bildigim sarkitiyo ama baskada care yok gibi görünüyor ne yapalim..

4. 24 Mart 2009
  5. SDN35

SDN35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sir ağda sakın yaptırma canım ben 4 yıldan beri sir ağdanın bıraktığı lekeleri geçirmek için uğraşıyorum eger ağda düsünüyorsan normal ağdadan şaşma derim sana çünkü sir ağdanında oyle tüyleri azalttığı filan da yok adet gününden üç gün sonra zaten iyice çıkmış oluyor tüyler sürekli o zamanlarda alırsan daha uzun süreli çıkmadığını görürsün:)

6. 24 Mart 2009
  7. testerella

testerella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde sir ağda kullanıyorum kendım alıyorum dudak üstü bölgemi.bi sorun olmadı diğer ağdalarıda denedım ama tuyler zayıf ve ince oldukları için almıyolar doğru durust.sir ağdayla 2 sn de işm bitiyo.ama yapıya göre demekki bnde leke falan yapmadı :1no2:

8. 4 Nisan 2009
  9. Papatyayapragi

Papatyayapragi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu ağda bantları tüylerin çoğalmasına sebep olur mu?

10. 10 Nisan 2009
  11. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    ağda bantlarını hiç tavsiye etmiyorum ben bi kutu aldım kullanamadım öylece duruyor hiç almıyor üstelik çok sert tüyümde yok kullanışlı değil bence

12. 10 Nisan 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

bende agda bandını kullanamadımm

normall agda kullanıyorum Canımm sarkma flN OLmadı ..

14. 15 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

kullan cnm herkes kullanıyor mecbur ne yapıcan baska
    :kahve:

16. 21 Nisan 2009
  17. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçen ay ağda bantı kullandım ilk defa aloe veralı olandan, veet in galiba, sir ağda yazıyordu üstünde, şehir dışındaydım ve inanılmaz pratik geldi çok memnun kaldım, siz niye kullanamadınız anlamadım. Normal ağdadan az biraz daha çok acıttı ama tüylerin çoğunu kökünden söktü normal ağdada bu kadar çok kök gelmiyor...

Yüz bölgemde de kullandım aynı bantlardan aynı zamanda.. çok pratik çok memnun kaldım..bir tek bir iki tane çok minik kırmızı noktacık oldu..

bu sir ağda dediğiniz şey marketlerde her zaman satılan bilindik üstünde sir ağda yazanlar mı yoksa başka birşeyden mi bahsediyorsunuz? fisfisfis