Yüzde tüylenme...

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kıvırkıvırcık tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

    3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  1. ARKADAŞLAR kaç aydır yoğun bir saç dokulmesi yaşadığım için yoğun bir sekildede ilaç kullandım çam terebentınden mı yoksa kullndığım ilaçlardan mi bilmiyorum ama yuzum acyıp tuylendi ya napacam çok kotu görünüyo aldırmaya da korkuyorum daha çok çıkacak diye ne yapabilirim bana yarımcı olursanız çok sevinirim
     
  2. 3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  3. mnrygc

    mnrygc Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Ekim 2007
    Mesajlar:
    92
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de bi çözüm bulmak istiyorum yüzümdeki tüylere aslında tüy demek yanlış ince kıllar bunlar tüy hayvanda olur arkadaşlar neyse :KK70: gerçekten bi çözüm bulan lütfen paylaşsın :KK43:
     
  4. 3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  5. glsh85

    glsh85 Guest

    ben agda yapıyorum
    hormon bozuklugu yasıyorumda
     
  6. 3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  7. ya bende yoktu kullandığım ilaçlardan sonra oldu çok kotu gorunuyo
     
  8. 23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  9. ddenis

    ddenis Aktif Üye Üye

    Katılım:
    20 Ocak 2009
    Mesajlar:
    1
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hemen lazer epilasyona başla.agda falan kullanma.
     
  10. 23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  11. chiglet

    chiglet 2 çiçek annesi Üye

    Katılım:
    16 Nisan 2007
    Mesajlar:
    1.341
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar bendede kullandığım hormon ilacından dolayı tüylenme oldu, malesef yanlış yönlendirme sonucu ağda yaptırdım ve daha çoğaldı, şu anda bir arkadaşım lazer epilasyona gidiyor ve çok memnun kaldı bende yaptırıcam
     
  12. 23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  13. Tarrcinn

    Tarrcinn Popüler Üye Üye

    Katılım:
    5 Şubat 2008
    Mesajlar:
    620
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ilaçlardan dolayı olduysa ilaçları bıraktıktan bi süre sonra normale dönecektir, tabii dokunmazsanız.. önce bi doktora danışın bence
     
  14. 7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  15. *seli*

    *seli* Popüler Üye Üye

    Katılım:
    4 Nisan 2007
    Mesajlar:
    682
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Konunuz,içeriği bakımından daha uygun olduğu için ıstenmeyen Tüyler bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben
     
  16. 7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kıvırkıvırcık
  17. Beany

    Beany Popüler Üye Üye

    Katılım:
    27 Haziran 2007
    Mesajlar:
    1.168
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    çam terebentınden değil,kullandığın ilaçlardandır.