Yüzdeki Benler yok edilebilir mi?

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve aysun28 tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : aysun28
  1. aysun28

aysun28 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim suratimda 5 tane ben var ve bunlari acaba yok edebilirmiyim ve nasil lütfen yardimci olun

2. 23 Şubat 2008
  3. Celinee

Celinee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım aynı sorun bendede var ve bu benler yüzünden suratımdan nefret etmeye başladım.Çözümünü bilen arkadalar yardımcı olurmusunuzz lütfeeennnnnnnnnn

4. 24 Şubat 2008
  5. seresss

seresss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O da birşey mi, birgün oturup saydım yüzümde küçüklü büyüklü tam 27 tane ben var benim :roflol: ama ben yine de çok güzelim :dance:

6. 24 Şubat 2008
  7. deruş

deruş Guest

kızlar benlerinizden cok şikayetci olmayın.. bunlar için pek çözüm yok bildiğim kadarıyla ama varsa bilen arkadaslar zaten yardımcı olur.. aksine bu benleri güneşten sakınmanız yani korumanız gerekiyor.. ve tamemen istenmiyorsa küçük müdehalelerle alıyorlar bu benleri.. özellikle et benlerini aldıran cok kişi var....

8. 25 Şubat 2008
  9. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bendede bır suru ben var ve sankı gunden gune artıyor lazer yapyırdım bırıne hastanee cıldıye uzmanına tabıkı cok koyu renk diildi ve gectı ancak şikayetci oldugum baska benlerim var biz de biraz araplık var o yüzden sürüsüne bereket adım benli kızdı önceden et beni olmayankara ne yapılmalı acaba bılmıyorum ama lazerle sonuc almıstım onu söyleyebilirim

10. 25 Şubat 2008
  11. fatoşangel

fatoşangel Guest

cnm yaaa ben ameliyat war die biliorum bendede warr ama küçükler istiosan araştırayımm???

12. 25 Şubat 2008
  13. Celinee

Celinee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kızlar ya bu konuyu araştırsak ne güzel olur..

14. 25 Şubat 2008
  15. zekacan

zekacan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bu sorundan muzdariptim.dermatologla görüştüm.bunların genetik olduğunu, engellemek ve yok etmek için bir çözüm olmadığını söyledi.et benleriniyse tedavi edebiliyorlarmış.önemli bir uyarı:benlerinizi mutlaka dermatologlara gösterin, kansere dönüşme riski varmış.

16. 25 Şubat 2008
  17. Celinee

Celinee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu benleri ameliyatla aldıranlar oluyormuş bu nasıl oluyor.Bir de benim yüzümdeki benler et beni değil acaba bu tür benleri operasyonla alabiliyorlar mı ??

18. 25 Şubat 2008
  19. themis

themis Herşey çok güzel olacak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar. benim de sağ gözümün altında ve sağ kaşımın üstünde küçücük et benleri vardı. Cildiye ye gittim. baktılar benlerime ve ameliyatla aldırdım. patolojiye gönderdiler, sonucunda kötü bişey çıkmadı şükürler olsunki. şimdi ufacık dikiş izleri var ama onlarda ileride kaybolacakmış. bence benlerinizin yapısı müsaitse yaptırın ameliyat. ben şimdi eski fotoğraflarıma bakınca gerçekten çok farklı hissediyorum.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.