Yüzdeki sivilce ve diğer hafif izleri yok eden tarif

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Gulperi tarafından 31 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Gulperi
  1. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar gece gece netde gezerken bole bısey buldum bılgınızee
    Alıntıdır

Lokman Aktar Aynısefa kremi diye bi krem aldım, ilkten koluma sürdüm bi zararı olurmu diye, bişe olmayınca yüzümü yıkayıp akşamları yatarken yüzüme sürmeye başladım,, 4-5 gündür sürüyorum, baya etkili oldu,
    bunu uzun süreli kullanan varmı, bi yan etkisi varmı?
    senelerdir, yüz temizleme jelleri kullanıyorum, ilkten düzenli kullanırdım, son bikaç aydır üşeniyorum, ama bu krem, onların aylardır yapamadığını 3-4 günde yaptı.

2. 9 Ağustos 2007
  3. jewel

jewel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ürün Tanıtımı
    BİLEŞİMİ
    Calendula-sapogenin, eterli yağ, saponinler, glikozitler, Carotinoid, Xantophyll, acı maddeler, müsilaj, flavonlar ve organik asitler, Oleum rosa, Oleum Trecolor
    ETKİLERİ
    İltihap giderici, antibakteriyel, yara iyileştirici, mantar hastalığını iyileştirici, kaşıntı giderici, kaşıntılı ayak mantarı ve tüm cilt sorunlarını giderici.

AYNISEFA;

Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir.

Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır.

Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.

Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder. Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok eder. Enfeksiyondan veya yaradan kaynaklanan tüm yüzeysel iltihaplanmalara karşı güvenle kullanılabilir. Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.

Gerginlikler ve sertlikler sona erer. Çünkü krem yüzeysel sertlikleri yumuşattığı gibi kasları da derinlemesine yumuşatır. Yeni veya eski tüm yaraların tedavisinde AYNISEFA kremi başarılıdır. Ayrıca ameliyat yaralarının gerginliğini alır ve sağlıklı biçimde kapanmasını sağlar.
    KULLANIMI:
    Sorunlu bölge temiz ve kuru haldeyken krem parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilir.

Fiyatı 10 Ytlymiş.

4. 9 Ağustos 2007
  5. KezoVare

KezoVare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her eczanede bulabilrmiyim benim ihtiyacım varda

6. 10 Ağustos 2007
  7. jewel

jewel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nette söylediklerine göre yanık izlerine falan çok iyi geliyomuş. normalde aktarlarda bulunuyomuş.araştırınca bana da baya faydalı geldi.kullanırsan haberim olsunyerimseniben

8. 13 Ağustos 2007
  9. <sermin>

<sermin> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    POHLİ diye bi krem var duydunuz mu bilmiyorum,adı biraz cins ama güzel bi krem. sivilce izleri için,yararını gördüm baya.her gece yatmadan sürüyosunuz.aktarlarda satılıyo.

10. 14 Ağustos 2007
  11. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sivilce izlerini geçiriyormu gerçekten birde her cilt tipine uygunmu benim cildim hassasta

12. 14 Ağustos 2007
  13. KezoVare

KezoVare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben pohli ilacını kullandım akdardan almıştım hiçç bi şeye yaramadı krem çok yağlı cildimde yağlı saten yani anlayacağınız bi işe yaramadı ama kullanan arkadaşlarım var onlara iyi gelmişti banada tavsiye ettiler ama bana öyle bi etki etmedii cildim hassas saten uzun süre kullandıktan sonra bıraktımm

14. 14 Ağustos 2007
  15. <sermin>

<sermin> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bana iyi gelmişti canım.biraz yağlı gibi yoğun bir krem.o yüzden az kullanmak gerek.çok sürülmemeli.onun sebebi de badem yağı özütü varmış,yani aktar bana öyle söylemişti.ne kadar doğr ne kadar yanlış tabi o tartışılır.badem yağı tüyleri güçlendirir diye bilirim ama benim yüzümde herhangi bir değişiklik görmemiştim.kremi her gece yatmadan az miktar süreceksiniz.sonra 15 gün sonra da 3 günde bir kullanmak gerekiyormuş.ben öyle yapmıştım canım.sen yine de istersen başka kullananların da yorumunu dinle ona göre al.kaş yaparken göz çıkmasın dimi:1hug:

16. 9 Ağustos 2009
  17. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    bende bgun arkadaşımdan aldım kıremı pohlıyı arkadaşım yenı doğum yaptı onun doğum izlerinı geçirmiş kaynıda sivilceler için kullanıyormuş banada tavsiye etti güneş lekeleri var bende de

18. 11 Ağustos 2009
  19. eda35

eda35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Pohlı nerde satılıo