yüzdeki tüyler...

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve ezqi_06 tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ezqi_06
  1. ezqi_06

ezqi_06 Guest

arkadaşlar yüz bölgemde çok tüy var yani özellikle yanak kısmımda..hani erkeklerde olur ya favoriler..aynen öle:KK43: ne yapıcamı bilmiorum almayı denedim ama çok canım yandı önerisi olan var mı :çok üzgünüm:

2. 16 Ağustos 2009
  3. ezqi_06

ezqi_06 Guest

kmse yok muu :? :bbo:

4. 16 Ağustos 2009
  5. gong

gong Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sadece o kısmı bi kuaförde sir ağdayla aldır cnm. bi süre sonra daha az çıkıyo o zaman da kendin iple alırsın. Başlarda çıkarken sakal gibi kötü bi görüntü olabiliyo bu halinden daha kötü olmaz diyosan aldır. Acısına da alışıyosun zaten her acı tanımadan önce çok can yakar acıyı tanıyınca bilinç alışıyo. a.s
    Hatta tüy azaltıcı teknikleri de dene aldırdıkça limon tuz, bioder, karınca yumurtası gibi yöntemler forumda mevcut. dene bence.yerimseniben

6. 16 Ağustos 2009
  7. catpower

catpower Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sarart derim kremle aldırmadan ben öle yapıyorum şimdilik belki ilerde igneli epilasyon yaptırırım aldıran arkadaşlarım çekiyor çünkü..

8. 16 Ağustos 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm kalın ise o tüyler lazere gitttt ince ise igneli epilasyona git..tabi beyaz tenliysen...ben esmerim lazere gidiyorum yüz için çok memnun oldugum söylenmessssssss:KK43::KK43::KK43:

10. 16 Ağustos 2009
  11. ezqi_06

ezqi_06 Guest

aldırmayı cok istiorum ama annem basına bela edersin dökülür onlar dio.sarartmayı da düsündüm ama cok fazla oldugu icin bide saçlarım siyah oldugu icin cok sırıtır.benim bunlardan kurtulmam lazım ya saçlarımı toplamaya utanıorumm:KK43: :çok üzgünüm:

12. 16 Ağustos 2009
  13. _buffy_

_buffy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anlıyorum seni cnm ..malesef insanın sinirini çok bozan bişey insanlarla ilişkilerini bile etkilio yakınlaşmak ıstemıosun neye bakıyo fln bi sürü sey..
    Ben lazere gıdıyorum yüzde sonuç alan insan hepsi bitti diyen pek duymadım ama modern ağda gıbı en azından tahrıs etmıyo sıvılce yapmıyo tüysüz geziyosun çoğunlukla, iğneliye uygunsa onu yaptır kurtul derim ama yüz için iyi bi yer bulmak lazım bide kabuklanma falan oluyormuş sanırım başta öyle gezmeyide göze almak:S
    Sana tavsiyem dert etme bişeyden başla napalım bizde böle tüylüyüz allah çaresiz bi dert vermesin ben inanıyorum bigün biticek hepsi=)

14. 17 Ağustos 2009
  15. ezqi_06

ezqi_06 Guest

valla hc sanmıorum biticeni cnm:KK43: sir agdayı denicem artık yapcak bsi yok.. mafoldumben

16. 17 Ağustos 2009
  17. _buffy_

_buffy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ağda yapıcaksan dikkat et ama sivilcelenme oluyor genelde çünkü..
    Sana tavsiyem yapıldıktan sonra su değdirme en az iki saat ve mikrop kapmamasına dikkat et cnm bnm çok sivilcelenmişti ki normalde hiç çıkmaz

18. 17 Ağustos 2009
  19. esmenur

esmenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy cnm yaasenağlama anlıorum seni:çok üzgünüm: bn favori gibi olan tüylerimi akşamlrı iple bi güzel alıorm snra da karınca yum.yağı sürüp yatıorum.bu yönteme başlayalı çk olmadı ama tüylerin daha geç çıktıını fark ettim bnce dene sir ağdayı tavsie etmem bn denedim de:lepi: