yüze lazer epilasyon ile ilgili tecrübeli arkadaşlar

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve rapustat tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : rapustat
  1. rapustat

rapustat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar..yüzüme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum..bi yer buldum ve bitene kadar 600TL dediler..bu konuda pek bilgisizim.bana yardımcı olurmusunuz???senağlama

2. 1 Nisan 2010
  3. mekselina__06

mekselina__06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben gidiyorum yüz bölgesine ilk seansı yaptırdım 15 gün oldu tüyler döküldü ama 8-10 seans sürer diyo doktor.ben seans başı 150 veriyorum sabit fiyat bu

4. 1 Nisan 2010
  5. rapustat

rapustat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki tüyleri jiletlemi aldılar.nasıl biraz bahsedermisin?oranın iiyi bi yer olduğunu nasıl anlayabilrim..kaç seans sürerse sürsün 600 tl sabit fiyat olucak dediler..

6. 1 Nisan 2010
  7. yuldurum

yuldurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ankara'da olupta lazer ile tüy sorunumu tamemen çözdüm diyenler (özellikle yüz ve kol için) lütfen paylaşımda bulunabilir mi?

8. 1 Ekim 2010
  9. mine_22

mine_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    93
    ya arkdslar alexe gittim 3 seans arttırdı bogazıma yayıldı:KK43: sora 250 tlye 10 seans dıode lazer bı yerde vardı yuz ıcın uygun dedıler gıtmedım...sora da sımdı 2 seanstır ıgnelıye gıdıyorum yzuume ama benım alan cok kalınlar bıraz ınceldı ama halen kalınlar var tek bı yarısı 40 tl suruyo ve cok canım acıyo:KK43: 90 ı buluyo ucret bı seferde napcam yardım edın lutfen:KK43: diode lazere mı gıtsem yuz ıcın acaba?

10. 5 Ekim 2010
  11. droppp

droppp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar hepinize merhaba,
    Ben de yuzume lazer epilasyon yaptırıcam ordaki bayana tel actım napım bu tuylerımı alımmı bırakımmı fln dıe. Bana sız tuylerınızı bırakın bız burda halledıcez dedı. benım endısem ya jilet yaparsa ve ıyıce yayılırsa dıe çok korkuyorum. bu konuda tecrubelı arkadaslar yazarsa sevınırım.

12. 7 Ekim 2010
  13. RaPuNZeeL

RaPuNZeeL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar hepinize merhaba ben diode lazerle yüz bölgeme gidiyorum 7.ci seansım bitti sizin tek seansa 150 ve bitiş garantili tülyer bitine kadar 600 tl bir fiyat vermeniz benim dudağımı uçuklattı ben istanbulda güzellik merkezinde tüm yüz bölgesi bitiş garantili sözleşmeyle 350 liraya anlaştım vede çok memnunum yani bence verdiğiniz fiyatlar çok pahalı çünkü artık lazer fiyatları bu kadarpahalı değil çoğu yerde yapılıyor çünkü artık bu uygulamalar

YÜZ BÖLGESİ İÇİN KESİNLİKLE DİODE LAZER UYGULAMASI YAPAN BİR GÜZELLİK MERKEZİNE GİDİN

bu arada dropp sana doru bilgi verilmiş iyice tüylerini uzatıcaksın jiletle alınıyor hatta her seansta yanında temiz jilet götürüyorsun önce jiletle tüyleri alıyorlar sonrada jel sürüp lazerle tarıyorlar endişen olmasın jilet hiç birşekilde tüyleri yaymıyor daha sık çok çıkmasına sebebiyette vermiyor çünkü jilet bilindiği üzere kıl köklerine temas etmiyor kısaltıyor aslında tüylerin azmasını daha çok güçlenmesi sağlayan yöntemler CIMBIZ VE AĞDADIR sen lazer boyunca hiç bişekilde cımbız ve ağda kullanmazsan tüylerinden tamamen kurtulursun :)

14. 7 Ekim 2010
  15. essss

essss Aşkının Kırmızısı... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım merhaba dıode lazer arıyodum guvenılır olsun ıstıyorum tabıkı ve hıc cevremde dıode lazere gıden yok ıstanbulda senın gıttıgın yer neresı canım sakıncası yoksa paylasırmısın?teşekkürler şimdiden.ben ozel msj atamıyorum sen atarsan cok sveınıırm canım

16. 26 Ekim 2010
  17. anneboleyn

anneboleyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de güvenilir bir yer arıyorum. yerin ismini bana da mesajla atabilir misin?

18. 26 Ekim 2010
  19. legenda

legenda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarrrrrrrr...2 haftadır beklemedeyim, lütfen istanbulda diode lazer yaptırabileceğim bir yer söyler misiniz :KK43:(((