Yüzedki tüylerin cımbızla alınması sonucu citte oluşan koyu lekeden kurtulmak mümkün?

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve minikistan tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

25 Eylül 2010
    Konu Sahibi : minikistan
  1. minikistan

minikistan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar cımbız yüzünden çene altımda leke oldu bu lekeden nasıl kurtulabilirim benim gibi lekesi olupta bir tedavi uygulayan var mı?:sm_confused:

2. 25 Eylül 2010
  3. turlik

turlik hayat boş gez eğlen coşşşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla aynı sorun bende de var ve yıllardır ne tüylerden ne de lekelerinden kurtulamıyorum.ama pirinç suyu iyi geliyomuş diye duydum fakat henüz denemedim.denemekte fayda var.bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum...

4. 26 Eylül 2010
  5. minikistan

minikistan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Tavsiyeniz için teşekkür ederi. Onuda denerim denemediğim bişey kalmadı nasıl olsa:1no2:

6. 27 Eylül 2010
  7. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1-2 ay expigment kullanabilirsiniz, doktor kontrolünde tabii. Bu esnada lekenin güneşten etkilenip koyulaşmaması için yaz kış güneş koruyucu kullanmanız lazım. Pirinç suyu ya da patates geçici çözümlerdir, fondöten etkisi olur.

8. 27 Eylül 2010
  9. turlik

turlik hayat boş gez eğlen coşşşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    peki arkadaşım bu tüylerden ömür boyu kurtulabileceğimiz bi önerin var mı?:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

10. 28 Eylül 2010
  11. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yüzdeki tüylerden tamamen kurtulmak için ya lazer ya da iğneli epilasyon deneyeceksiniz. Ama iki yöntem de kötü ellerde faciaya neden olabilir. Tüyden kurtulacağım diye kahverengi lekelerle ya da sakallarla baş başa kalabilirsiniz. Bir başka yol da Bioder gibi tüy seyreltici ürünlerle bir nebze görüntüyü düzeltme yoluna gitmeniz.