Yüzüğümü kaybettim diye eşimle kavga ettik :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Mert0403 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Mert0403
  1. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba arkadaşlar

eşimle yüzüğümü kaybettim diye tartıştık 9 yıldır birlikteyiz 3 yıldır resmi olarak evliyiz. gelelim geçmişimize ben bu 6 yılda ona maddi ve manevi olarak hiç yanlız bırakmadım hep yanındaydım dükkan açtı olan bütün paramı verdim çalıştım verdim .. şimdide olsa yine veririm sözüm yok.. iki gün önce yüzüğüm parmağımdan düştü sanırım çıkartmadım kayboldu bulamıyorum bir ton laf etti bende yüzük alırsın dimi hayatım dedim hiç bişey alamam dedi hep bişey istiyorsun dedi bu laf çok zoruma gitti. evlendiğimde takılan 6 bileziği bozup onun yengesine olan borcunu ödedik ki benim borcum değildi hiç bişey demedim ödenmesi gerekiyor ödeyelim dedim dükkan iş yapmadı kapattı borçlarnı ödedik hiç lafım olmadı evimizi yaptırırken en ucuz olan şeylerden yaptırdık hiç pahalısına kaçmadım beraber ödiycez dedim zorlanmayalım dedim tüllerde bile en ucuzunu aradım set istiyorum şu kadar altın istiyorum bile denmedi nasıl isterseniz öyle olsun dendi. bir çiçek bile almaz ki bende çalışıyorum hani evde oturan bir insan değilim yok yine yaranamıyorum. çok moralim bozuldu duymak istediğim bir laftı canın sağolsun ne demek alırız demesi yeterliydi:çok üzgünüm:

2. 14 Aralık 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.017
    Ödül Puanları:
    463
    madem çalışıyorsunuz kendiniz alın, ben yerinizde olsam kaybolduğunu bile söylemezdim. erkeklere genelde bu tarz şeyler çok ağır geliyor.
    olaya bir de şu açıdan bakın. değişiklik olur yenisini alın yerimseniben

4. 14 Aralık 2009
  5. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ya kusura bakma biraz ağır olacak ama
    Ben senin yerinde olsam
    Haklısın hep borçlarını kapatmak
    Arkanı toplamak bütün paramı senle paylaşmak istedim
    Hata yapmışım der kendi yüzümüğü kendim alır uzun bi süre de tepkili olurdum
    Ama sen yine de beni dinleme git bence yüzüğün aynısından alıp
    Bak buldum boşuna kalbimi kırdın diyebilirsin

6. 14 Aralık 2009
  7. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok fedakarların hiç bır zaman kıymeti olmuyor.bunu bilir bunu söylerım.
    çalışıyormuşsun madem kendin al yuzuğünü canım.
    üzme kendini. yada bir süre alyanssız gez bakalım ne tepki verecek

8. 14 Aralık 2009
  9. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    çalışıyorum evet ama benim duymak istediğim orda bir sözdü başka bişey değil almasına alırım ama daha büyük kavga yşarız

10. 14 Aralık 2009
  11. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bu durumda ben olsam, yani yüzüğüü kaybetsem benim eşim de bozulurdu, tavır yapardı.
    Eşim de kaybetse ben de bozulurdum... Elde değil....
    Ama hep bişey istiyosun, hiçbşey alamam demesi hiçhoş olmamış..
    Ben yüzüğümü kaybetsem, eşim biraz bozulur suratını asar masar ama canın sağolsun yenisini alırız der eminim....
    Yada ben pişkinlik yapıp,2 alyans alır, aşkım ben yüzüğümü kaybettim, bulamıyorum ben yüzükten sıkılmamıştım ama o benden sıkılmış heralde atmış kendini parmağımdan hiç farkında değilim deyip, yeni aldığım alyansları çıkarıp yeni bir yüzük merasimi düzenlerdim, tabii ki romantik bir müzik ve güzel bir yemek eşliğinde....

Ama eşine karşı senin bu kadar fedakarca davranmana karşılık eşinin de sana canın sağolsun alırız bi yüzük denmesi gerekirdi eş...klik etmiş biraz...

12. 14 Aralık 2009
  13. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    işte emeklerimin yanıtı öğrendim sayesinde

14. 14 Aralık 2009
  15. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evlilik alyansımızı eşim kaybetse ben de çok kızardım ama sizin durumunuz farklı. eşiniz sanki her dakika onu al bunu al diyormuşsunuz gibi tepki göstermiş.
    boşverin, almasını istemeyin purplem dediği gibi bi süre takmayın hiç bişey. kendı gıdıp alır bence :))

16. 14 Aralık 2009
  17. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    bozulur bozulmasına lafım yok olabilir insanlık hali kaybetmişim ki ben yüzüğümü kaybettiğime daha çok üzüldüm önemliydi benim için

18. 14 Aralık 2009
  19. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Niye sen tyüzük alınca daha büyük kavga yaşıyorsunuz onu anlayamadım canım...
    Haa bu arada ben yüzüğün alyans olduğunu varsayarak yorum yaptım...
    Tek taş pırlanta falansa maddi açıdan belki uygun değilsinizdir o konuda yorum yapamıycam....
    Ben tek taşımı kaybetsem biz de de ufak çaplı bi kriz yaşanırdı heralde.. Ve yenisini almasını isteyemezdim... Sadece ilk sevgililer gününü beklerdim :KK66: