Yüzümde sivilceler çıktı sarı sarı, çıldırıcam arkadaşlar:(((

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Castefella tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Castefella
  1. Castefella

Castefella Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    :1no2: Selam, bir ara buradan yoğutlu limonlu maskeyi denemiştim siyah noktalar için Ama o siyah noktaları iyileştireyim derken yüzüm daha çok gerildi derildi sonra da dudağmın sol üzerinde ve çenemde yanağımda kocaman sarı sarı sivilceler çıktı:tomato: Ne yapacağımı şaşırdım Bencamicyn diye bir ilaç verdi doktor beyaz gece sürüyorum sabaha kuyuyor ama hiç bir faydası olmadı hem de çiban gibiler Sabahta differin jel sürüyorum yüzümü yıkadıktan sonra tonik olarakta gülsuyu kullanıyorum yine tık yok inanın günlerdir geçmiyor Yanağımdaki bir tanesi kendiliğinden patladı ve uyanınca kanadığını farkettim şimdide izi kaldı kırmızı kırmızı:a015: UFFFFFFFFF bugünlerde canım çok sıkkın, psikolojim pek yerinde değil acaba o yüzden mi? iş stresi, yoğunlukta üstüne eklenince kocam bu halimle beni beğenmez oldu son 2 haftadır yüzüm benekli benekli geziyorumkafamçokkarıştı Bunalıma girdim, acil yardım lütfen kızlar:1hug:

2. 31 Temmuz 2008
  3. Castefella

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Solgar'ı aradım karaciğer hücrelerini yenileyen ve stresin verdiği zararı azaltan, toksinleri atan bir doğal vitaminleri var mı diye? Şirket doktorumuz da böyle bir şey tavsiye etmişti. Neyse varmış; Milk Tistle - 50 kapsül bqakalım bu akşam alıcam eczaneden. İnşallah işe yarar. Sivilce izlerineyse hala çözüm olan bir şey bulamadım:KK43:(

4. 31 Temmuz 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bebakla ilgili bi başlık açmiştim oraya beklerim :içelim:

6. 31 Temmuz 2008
  7. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    [QUOTE="NightRose";3456857]:1no2: Selam, bir ara buradan yoğutlu limonlu maskeyi denemiştim siyah noktalar için Ama o siyah noktaları iyileştireyim derken yüzüm daha çok gerildi derildi sonra da dudağmın sol üzerinde ve çenemde yanağımda kocaman sarı sarı sivilceler çıktı:tomato: Ne yapacağımı şaşırdım Bencamicyn diye bir ilaç verdi doktor beyaz gece sürüyorum sabaha kuyuyor ama hiç bir faydası olmadı hem de çiban gibiler Sabahta differin jel sürüyorum yüzümü yıkadıktan sonra tonik olarakta gülsuyu kullanıyorum yine tık yok inanın günlerdir geçmiyor Yanağımdaki bir tanesi kendiliğinden patladı ve uyanınca kanadığını farkettim şimdide izi kaldı kırmızı kırmızı:a015: UFFFFFFFFF bugünlerde canım çok sıkkın, psikolojim pek yerinde değil acaba o yüzden mi? iş stresi, yoğunlukta üstüne eklenince kocam bu halimle beni beğenmez oldu son 2 haftadır yüzüm benekli benekli geziyorumkafamçokkarıştı Bunalıma girdim, acil yardım lütfen kızlar:1hug:[/QUOTE]

ben demiştim dimi herkes uygulamasın bu maskeyi die her sayfada nerdeyse bangır bangır bağırıorm ben ettim siz etmeyin pişman olursunuz ben çiller için yaptım bebek suratımdan oldum şu an karma ciltli oldum kuru ciltliydim sivilce eskiden tek tük çıkardı şimdi her yerden fışkırıo ve kırmızı gözenek halinde iz kalıo die:eek:klava: Ah arkadaşım geçmiş olsun yaaaaaaa:a015:

8. 31 Temmuz 2008
  9. dertlikxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen duyarlı olalım şu maske konusunda İnanır mısınız artık hiç doğal maske yapmıorm yüzüme! ilerde yapmayı düşünürsem paket maske alıcam. yüzüm mahvoldu gözenek içinde kaldı çıldırasım gelio Artık sadece günlük temizliğimi yapıorm jel ve tonik krem bile sürmüorm bazen çünkü yağlandırıo daha fazlasenağlama Hayatım bi da böle maske işine kalkışma yüzü yağlı olanlara ii gelio sanırım bu Diğerlerinde sivilce çıkarıo Bu limondan değil yoğurttan kaynaklanıo bi de bazı arkadaşlar yoğurdu bol sürün dio asıl böle yaptığınızda yağlandırıorsunuz cildinizi ve sakın tüm yüze uygulamayın sadece sorunlu bölgelere ben tüm yüze 2 kez uyguladım ve bu hale geldim ve her gün yapmıştım öle yazmışlar burda die ama sakın yapacaksanızda en fazla haftada 2 gün yapın sevgiler arkadaşlara.s.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2008
  10. 31 Temmuz 2008
  11. Castefella

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    Hayatım çok sağol, sana da geçmiş olsuna.s. senağlama Aynı ben de senin gibi oldum Ya daha 1 ay önceki resimlerimde bebek gibi pırıl pırıl yüzüm Şimdi heryerinde sivilce fırladı sonrada patlayıp kanayıp kıpkırmızı oldu:kızgın: Keşke senin uyarılarını daha önce okusaydım da o maskeyi yapmasaydım üstelik eşim bana hergün şu maskeyi yaptıkça yüzün daha berbat oldu...:mymeka: demeseydi gene vazgeçesim yoktu Sonuç; en olmayacak yerlerde sivilceler çıktı, aynaya bakmaktan nefret eder oldum Ergenlikte bile böyle sivilcem çıkmamıştı offf yaaa...

12. 31 Temmuz 2008
  13. dertlikxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    [QUOTE="NightRose";3462416]Hayatım çok sağol, sana da geçmiş olsuna.s. senağlama Aynı ben de senin gibi oldum Ya daha 1 ay önceki resimlerimde bebek gibi pırıl pırıl yüzüm Şimdi heryerinde sivilce fırladı sonrada patlayıp kanayıp kıpkırmızı oldu:kızgın: Keşke senin uyarılarını daha önce okusaydım da o maskeyi yapmasaydım üstelik eşim bana hergün şu maskeyi yaptıkça yüzün daha berbat oldu...:mymeka: demeseydi gene vazgeçesim yoktu Sonuç; en olmayacak yerlerde sivilceler çıktı, aynaya bakmaktan nefret eder oldum Ergenlikte bile böyle sivilcem çıkmamıştı offf yaaa...[/QUOTE]

aynen ya ben de annemleri dinlemedim onlar da hergün daha da kötüleşio yüzün dediler ama millet iki günde sonuç beklemeyin deyince bi umut die devam etmiştim artık maske yapmıorm en azından duruluorlar yüz biraz kendine gelio bitanem Sadece güzel bi yıkama jeli al bana neutrogena sarı jelinden kullanıorm tonik olarak da nivea deniz kokulu olanından öptüm canımŞeniz

14. 31 Temmuz 2008
  15. fk3009

fk3009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sadece bu maske değil hiç bir maske her gün yapılmamalı..haftada bir yapılmalı..bende yapıyorum yoğurt-limon ama hiç zararını görmedim..ayrıca gülsuyu gözenekleri açıyo yağlı ciltlere hiç uygun değil.
    ayrıca night rose arkadaşım cildim gerildi derildi yazmış..o maske kurutucu etkisi yapıyor.yoğurt-limon maskesinden veya her türlü kurutucu maskeden sonra nemlendirici sürmek şart..çünkü cildimizi ne kadar kurutursak ciltte o kadar yağ üretir dengesini korumak için.
    Artık bunlar çok bilinen bilgiler..lütfen dikkat edelim.güzelleşelim derken kötü sonuçlar olmasın..
    Çok üzüldüm gerçekten night rose..inşallah en kısa zamanda sivilcelerin ve lekelerin geçer..bir de differini gündüz kullanıyorum yazmışsın..soyucu jel olduğu için güneş lekesi yapabilir çok dikkat et.bence onu geceleri kullan..

16. 1 Ağustos 2008
  17. Castefella

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için, inşallah en kısa zamanda düzelir. Sevgilerimle..:1hug:

18. 8 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım yaaa çok geçmiş olsun bende aynı dertten muzdaribim.ama ne çareki bende bi türlü kurtulamıyorum.şimdi yeni birşey öğrendim uzmana gitmem lazım tabi bunun için bir iyne varmış çok iyiymiş 3 gün üstüste yapılıyormuş ve ondan sonra ömür boyu çıkmıyolarmış.inşallah faydasını görürsem sizede anlatırım.