Yüzümdeki Sivilce izleri & gözeneklerin RESMİNİ çektim!Bana yardımcı olabilir misiniz

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve yaseminim tarafından 5 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : yaseminim
  1. yaseminim

yaseminim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Kızlar işte benim marifetim sivilcelerimle oynaya oynaya bu hale getirdim yüzümü. bu kadar belli değil normalde ama ben çok yakından çektim sorunumu anlayıp bana daha çok yardımcı olursunuz diye. gördüğünüz gibi gözeneklerim ve çukurluklarım var sivilcelerden oldu hepsi bunları nasıl geçiririm? önereceğiniz doğal yöntemler var mı? yada başka bişey? acil yardım istiyorum

Son düzenleme: 21 Şubat 2012
  2. 5 Mayıs 2007
  3. gün batimi

gün batimi Guest

canim isallah bir cözüm bulursun ama bence bir cilt doktoruna gitsen.benim kardesimded sendeki cok sivilce vardi o doktora gitti simdi iz filan hioc birsey kalmadi galiba karacigerlede alakali olabiliyormus.

4. 5 Mayıs 2007
  5. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siyah noktalara çözüm
    Yulaf maskesi ile siyah noktalardan kurtulun yulaf ezmesi, cildin derinlemesine temizlenmesi ve siyah noktaların yok edilmesini sağlayan bir maskedir. Bu maske ayrıca cildin içinde dolaşan pislikleri temizleyip, cildin fazla yağlanmasını da engeller. Bu nedenle kuru ciltli kişiler tarafından pek fazla kullanılmamalıdır.

Yulaf ezmesi maskesinin yapımı son derece basittir. Pişirdiğiniz yulafları süzdükten sonra, bunları geniş bir kabın içinde bir kaç dakika ezin. Hazırladığınız bu yulaf ezmesini yüzünüze sürdükten sonra 15 dakika kadar bekleyin. Daha sonra yüzünüzü ılık suyla temizleyin. Bu maskeyi vücudunuza da uygulayarak, şaşırtıcı bir sonuca ulaşabilirsiniz

6. 5 Mayıs 2007
  7. yaseminim

yaseminim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kardeşinde bende ki gibi gözenekler oluşmuşmuydu? geçti mi?

8. 5 Mayıs 2007
  9. gün batimi

gün batimi Guest

evet ama onun sivilceleri seninkinden cok büyük ve cok fazlaydi alni hic görünmüyordu,simdi pürüzsüz.canim sende siyah nokta filan varsa ve hafif lekeler benim yazdigim tarifler var suna dumankayanin tarifleri,onlari uygulayabilirsin ve cok etkili,ama tabi bunun yanisira mutlaka doktora ama mutlaka:1yes2:

10. 5 Mayıs 2007
  11. gün batimi

gün batimi Guest

siyah noktalar ve lekeler icin.baslik altinda

12. 5 Mayıs 2007
  13. yaseminim

yaseminim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende siyah nokta değilde çukurluklar var onları nasıl geçiricem.
    kardeşinde de çukurluklar var mıydı? ayrıca ilgin için çok teşekkür ederim

14. 5 Mayıs 2007
  15. gün batimi

gün batimi Guest

kardesimde cukurluklar yoktu,ama dogal bugday yagi cok iyi gelebilir,dogal yaglardan bende kullaniyorum ama cukurluklar icin özel birsey tam olarak bilmiyorum,sen istersen tekara yeniden bir baslik ac, acil yardim diye ozaman tam olarak bulabilirsin cünkü burad dogal yaglari kullanan,tecrübeli arkadaslar var yada cüvcüve sorabilirsin o güzellik uzmaniydi hraldeyerimseniben .yardimci olamadim kusura bakma:çok üzgünüm:

16. 6 Mayıs 2007
  17. cereneres

cereneres Guest

18. 6 Mayıs 2007
  19. aycelen

aycelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    s.a.ben ıstanbuldan ayse..oncelıkle yaglı nır cılt ımajı veryıor resım bana..ızler ıcınse muhtemel olan şey bır doktora gıtmenızdır.bence kadın her halıyle guzel..ama cok sorun edıyorsan dedıgımı yapabılırsın:))