yüzümdeki tüyler

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve _gulucuk_ tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : _gulucuk_
  1. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana yardım edin lütfen fikirlerinizi beklıyorum .... ben 15-16 yasındayım yüzümde saçların bıttıklerı yerde tüyler var renklerı sarı ama bellı oluyorlar ve ben bundan cok rahatsız oluyorum böyle sankı yenı cıkan sakallar gıbı onceden rahatsız etmıyordu ama artık lıseye gıdıyorum ve benı cok kotu etkılıyor kımseyle konusmak bıle ıstemıyorum :S sızce ne yapmalıyım??? :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 18 Ocak 2010
  3. Christinia

Christinia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzunsa tuglerın, ınce kaş makasıyla kısalt bıraz, koyu sarıysa renklerı bıraz sarartıcı uygula gozukmez.

4. 18 Ocak 2010
  5. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    canım sakın cımbızla fln alayım deme siyahlaşır.arkadaşında dediği gibi kaş makası ile kısaltabilirsin yada durumun el veriyorsa alzer epilasyon yaptır sarıysa çok kısa sürede hallederler.

6. 21 Ocak 2010
  7. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında tüylerim sarı ama bıraz koyu çok kısa değiller ama kapladıkları alan da bıraz geniş olınca belli oluyor :KK43:

8. 31 Ocak 2010
  9. esmenur

esmenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence hiç dokunma kahkülünü üzerine indirebilirsin mesela.ben aldım ve çok pişmanım bi yerden sonra baş edemezsin gerçi bende hormon bozukluğu varmış tedavi olcam eğer istenmeyen tüy sadece alnındakilerse takma ama başka yerlerde de varsa bi doktora git arkadaşım opuyorumnanaktan

10. 4 Şubat 2010
  11. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablacım ben kendımı anlatamısım galıba :KK70: anlımda değil yüzümün kenarlarında :KK43:

12. 4 Şubat 2010
  13. butterflyseda

butterflyseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 16 yaşındayım ve benimde yüzümde tüy sorunum var ve şu tatil bitmeden kurtulmak istiorum çünkü okulda belli olmasın die saçlarımı açıorum ama o zamanda hocaların gözüne batıorum hep saçlarını topla diolar ve bende saçımı toplamak istiorum artık rahat rahat ya artık bıktım.ve bi fikrim var sizinde yorumlarınızı bekliorum.önce sir ağdayla aldırsam kuaförde ve bioder kullanmaya başlasam nasıl olur yada sizin önerileriniz varmı lütfen yardım edinn:sinifsinif::sinifsinif::çok üzgünüm:

14. 5 Şubat 2010
  15. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunu bende dusundum ama bu tur seyler işe yarrar mı kesın olarak??? onu bılmıyorum :KK43:

16. 5 Şubat 2010
  17. talia06

talia06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende lise 2 öğrencisiyim aynı sorun bendede var çok koyu renkli değil ama ince ince siyah tüyler saçlarımın bittiği yerden itibaren yanak ve çene bölgeme doğru ilerliyo ve ben bu durumdan çok rahatsızımmm iğneli epilasyon iz bıraktığı için düşünmüyorum lazer içinde henüz gelişme döneminin durmasını bekle dediler bu dönem içinde bitkisel ağda yapıp azaltmaya çalışalım dediler ama ben bundanda korktum daha fazla çıkarsa diye artık bi çözüm bulmalıyım bunlaraa mafoldumben

18. 5 Şubat 2010
  19. butterflyseda

butterflyseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eet bende kurtulmak istiorum ve ben sir ağda yaptırmakta kararlıyım.peki snn dediğin bu bitkisel ağdalar dahamı farklı doktorunmu dedi bitkisel ağda die ????