yüzüme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum , bilgi vermenizi rica ediyorum ...

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve eylultamer tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : eylultamer
  1. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba Arkadaşlar ,

yüzümde özellikle çene ve bıyık bölgemde sert siyah kıllar var , bu zamana kadar hep sir ağdayla aldırıyodum bunları her hafta sonu , ancak son aylarda ağda yaptırdığım bölgelerde artık hiç geçmeyen sivilcelerim var senağlama , ağda tamam tertemiz yapıyor ama çokta sivilce ve sivilce izi var artık :KK43::KK43:

bu nedenlede yüzüme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum .
    özelliklede yüzüne yaptıran arkadaşlardan yardım rica ediyorum .

sadece çene ve bıyık bölgelerine değil tüm yüzüme yaptırmak istiyorum ,

lütfen sorularıma cevap vermenizi rica ediyorum arkadaşlar ,

lazer yaptırdıktan sonra iz kızarma azda oluyor bildiğim kadarıyla , geçiyor değilmi bunlar ?
    seans aralıkları ne kadar oluyor ?
    birde ben çalıştığım için nasıl olacak yani , lazer sonrası ordaki tüyleri kökünden almamak gerekiyor ya , o şekilde tüylü tüylü nasıl işe gelicem :KK43:
    o şekilde dolaşamamki ? sizler nasıl yaptınız veya kısalttınız ?

çok soru sordum kusura bakmayın ama , yardımlarınızı rica ediyorum arkadaşlar

şimdiden herkese çok teşekkürler
    a.s.

2. 22 Ocak 2009
  3. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün annem benim için bi güzellik merkezine sordu eğer hormon bozukluğu var ise kadın doğum hapları kullanman gerekiyomuş tedavin olurken hemde lazere başlıyomuşsun bnde aynı çeneme bıyıkkısmı boğaz tarafına yapılcak ama sanırm fiyatı filan kıllaırn sıklığına cokluğuna fln değişiyor. kılların siyah olması gerek maleseff bnde sarartmıştım ve siyahlaşmalarını bekliyorum şuan doktora gidip ilaç alıcam kızarıyomu onuda bilmiyorum seans olrk ta kişiden kişiye değişyiormuş 4-8 seans arası kurtarıyomuşsun tüylerden kışın yapılmasında fayda var güneşe çıkmaman gerekiyor çünkü :KK43:

4. 22 Ocak 2009
  5. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Önce senin tüy durumuna bakılır lazer mi iğneli mi yapılabilir ona karar verilir hangisi uygunsa ona başlanır tüylerin tamamının uzamasını bekle gitmeden önce zaten ilk seansın sonrasında tüylerin daha yavaş ve daha ince çıkmaya başlayacaktır eğer ki seans süresine kadar seni rahatsız ederse minik bir makasla kısaltma yapabilirsin.ama hiç bir şekilde cımbız ip ağda kullanmamalısın...seans aralıkları 6 haftada 1 yapılır daha sonra 2-3 aya çıkar sende rahat edersin :)

6. 22 Ocak 2009
  7. eylultamer

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ya bizim teşekkür et butonlarımıza ne oldu :):) bulamadım ...
    çok tşk ederim sağoll

8. 22 Ocak 2009
  9. eylultamer

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    çok tşk ederim , zaten bugün , hafta sonu için bir epilasyon merkezinden randevumu aldım , gidip görüşücem bakalım , hadi hayırlısı :)
    aklıma takılan herşeyi onlarada sorarım artık .

tekrar tşkler

10. 26 Ocak 2009
  11. eylultamer

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bu cumartesi lazerde ilk seansa girdim arkadaşlar , ama ben tüm yüzüme istiyordum ya , lazer yapan kadın favori ve çeneye yakın olan yanak kısımlarına hiç girmeyelim dedi , dahada çok azabilir ve çok uzun bi müddet tedavi gerekir dedi , zaten sen hüsnü kuruntu yapıyosun bence rahatsız edici bişi yok dedi bana :)
    bence sorun yok hatta biçok yer fazla para ve uzun seanslar için girer bu bölgelere dedi , bu şekilde dürüstçe davranması açıkcası hoşuma gitti .

sadece çene ve dudak üstü bıyıklara yaptı
    yaw hakkaten o ne koku öyle kaydirigubbakcemile3
    hadi bakalım hayırlısı inşallah kısa zamanda faydasını görürüm arkadaşlar ..

12. 26 Ocak 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    eylul tamer nereye gittin lazer icin ve ne kadar fiyati??

14. 26 Ocak 2009
  15. _buffy_

_buffy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ,
    bende yüzüme yaptıryorum lazer epilasyon uzun zamandır.Yüz bölgesi gerçekten uzun sürüyor.Önce bende çenem için sadece lazer epilasyon yapan bır merkeze gitmiştim ama önce jiletle alıp sonra lazer yapıyorlardı ki bu iyi gelmedi hiç sonra pek bir gelişme görmedim ayrıca artanlarda oldu ve uzun uzun araştırdım hastanede yaptırmaya karar verdim şimdiki gittiğim yer de beklemek gerekiyor dökülmesini , tek sorunu dediğiniz gibi dökülene kadar öyle gezmek gerekiyor ama ilk seanslarda sorun oluyor bu kadarda dayanmak lazım sanırım her yönden mükemmel bir yer bulamadım çünkü ben malesef..
    ben tüm yüz gidiyorum ihtiyacım vardı çünkü umarım hepimiz kurtuluruz en yakında ..

16. 26 Ocak 2009
  17. eylultamer

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben avcılarda gidiyorum lazere .. gittiğim yerdeki izlenimim olarakta şunu söyleyebilirim gayette temiz bir yer , isim vermek sanırım yasak :eek:
    30 tl çene için , 30 tl de dudak üstü için yani toplam 60 lira canım .

18. 26 Ocak 2009
  19. eylultamer

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    anlıyorum canım seni , tüm yüz için banada gittiğim yerdeki kadın aynı şeyi söyledi , tüm yüze girmeyelim çoğalabilir ve uzun sürer dedi , bende sadece çene ve bıyığa girdim zaten
    ama bende ilk seferde olsa hiç jilet vurmadı direkt olarak lazer yapıp yaktı , ya bu jilet olayını keşke sanada yapmasalardı yaa benneyaptımki, 15 gün sonra kontrol seansı olacak bende o zamana kadar uzayanlarıda alacaklar bu kontrol seansı ücretsiz tabii.

umarım sende biran önce iyi bir yer bulup kurtulursun cnm ya , hepimize kolay gelsin