yüzüme makyaj olmuyor :(

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve benoctobus tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : benoctobus
  1. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya lutfen yardım edın ya okdar fondoten aldım max factör kullanıyordum sonra mac aldım ya olmuyor bıseyler begenmıorum sonra allık suruyorum onuda begenmıyorum ama arkadaslarım da hıc oyle durmuyor sızce neden:KK43::KK43::KK43::sinifsinif:

2. 23 Mayıs 2010
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Cildine uygun tonu tutturamıyorsundur canım. Parfümerilerde ışıklardan dolayı renkler çok farklı gözüküyor. Deneme yapınca dışarı günışığına çıkıp bak uydu mu diye.
    Ben geçen maxfactor lasting performance soft beige rengini aldım tam oturdu cildime çok memnunum.
    Cilt tipin nasıl makyajdan 5 dakika önce güzelce nemlendir sonra fondoteni sür üzerine hafif transparan bir pudra gecebilirsin allığı da açılı bir fırçayla uygula elmacık kemiklerine zemuszemus

4. 23 Mayıs 2010
  5. nilay_

nilay_ ankara & aksaray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilginde denediginde tam oturan rengi alma 1 ton koyusunu al bide cildini nemlendir yoksa belli olur benim cildim çok kuru krem sürüyorum ardından fondoteni sürüyorum beklemiyorum yoksa benimde çok belli oluyor bi çok defa aldıgım fondotenler elimde patladı sonunda bilegimden denedikten sonra biraz koyu olanın aldım ve tam oldu pudranla fondoteninde uyumu çok önemli.... birde bi dahakine yüzünde deneme yaptırıp alabilirsin öyle daha kesin sonuç alırsın....

6. 23 Mayıs 2010
  7. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle yardımlar ıcın tesekkur ederım.. benımde cıldım cok kuru once nemlendırıcı suruyorum max factor lastıng varya 103 numarasını kullanıyorum bugday tenlıyım.. onuda begenmedıgım ıcın MAC aldım ama dedıgın gıbı 1 ton koyusunu aldım ama gecen onuda kullandım gecen begenmedım olmadı yanı acaaba elımle suruyorum ondan mı:KK43: mafoldumben

8. 9 Temmuz 2010
  9. Nyx8

Nyx8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

ben nemlendirdiğim halde burnumun üstü pütür pütür oluyor sanki yüzüm makyajı kusuyor ne yapabilirim?

10. 15 Temmuz 2010
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Cildinin güzelce temizlenmesi lazım bence.
    Buhar banyosu yap ya da banyodan sonra gözenekler açıkken peeling ve maske yapabilirsin.
    Düzenli temizlikle siyah noktalar %100 yok olmasa da pütürlük kalmıyor.

12. 15 Temmuz 2010
  13. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yüzüne uygun ürünü seçmen lazım o gördüğün kişilerde ki gibi durması için meseal cildin yağlıysa mat bi fondöten seçmelisin ve likit olmalı eğer stick olursa cildini daha fazla yağlandırır ve makyajdan önce baz uygulamalısın cildine makyaja hazırlaman lazım önce

14. 21 Temmuz 2010
  15. Nyx8

Nyx8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

teşekkür ederim canım buhar banyosunu denicem sonrada peeling yapmak istiyorum ama doal ve denenmiş tavsiye edilen bişe arıyorum...bilmiyorumkismile

16. 21 Temmuz 2010
  17. Nyx8

Nyx8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaa ben sadece kapatıcı kapatıcı kullanıyorum likit ama göz altarıma sürdüğümde sanki burnuma da sürmem gerekiyormuş gibi hissediyorum burna kapatıcı sürülür mü yoksa fondoten mi sürülür? ayy oufff... :kedi:

18. 31 Temmuz 2010
  19. ilitya

ilitya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    katılıyorum... :KK43: sadece izlerin üzerine sürsek kızamık gibi oluyo..güya kapatıyooo:gitme: bu sefer tüm yüze hafif uygulasak boyunla farkediyor haydiii boyuna da sür bişiler kafamçokkarıştı daral gelip aman hiçbirşey sürmeyelim desek o da yağ toz kir derken perşembe pazarına dönüyor surat:eek:lmaz:

öffff ne bitmez çileymiş yaw