Yuzunde Yanaklarinda Buyuk Akneler Cikan Varmi Ici Iltihap Dolu Ve Buyuk

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 14 Haziran 2008 başlatılmıştır.

14 Haziran 2008
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar Boyle Olanlar Varmi Benim Zaman Zaman Bole Oluyor Suratimda Kocaman Akneler Cikiyor Ici Irin Dolu Bu Neden Olur Korkutuyor Beni Bazen

2. 15 Haziran 2008
  3. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    cidin yağlı ise sık sık akne olması normaldir...
    akne tedavisinde önemli olan temizlik tir.fakat cildi günde 2 defadan fazla yıkamamak lazım.aşırısı da yağ salgısını arttırıyor.
    t bölgesindeki sivilcelenmeler hormonal nedenlerden,yanaqklardaki sivilcelenmeler ise bağırsak sorunlarından ileri geliyor diye biliyorum.

4. 15 Haziran 2008
  5. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a bak bunu yeni duydum bilgim olmamıştı daha önce.t bölgesindeki sivilcelenmeler hormonel demek he.ya benim genelde burnumda alnımda yanak ve çenede çıkar belli bölgelerinde dagılmaz.minik minik çıkar ve iz kalır.çok pskolojimi bozuyor:KK43:

6. 16 Haziran 2008
  7. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sebamed likit kullanmayı dene istersen canım...

Uzun süreli kullanımda büyük faydası olur. Doktor bir arkadaşıma bunu önerdi. Başlarda çok kurudu yüzü... Çok kötü oldu ama şimdi pırıl pırıl bir cildi var.

8. 16 Haziran 2008
  9. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    t bolgemde akne yok Allah a sukurde bagirsak problemi mi kabizlik var bende surekli onunla ilgili sanirim ya ole buyukki ciban gibi bisey anlatamam off ya kakilmis gibi gozukuyor cok saolun kizlar

10. 17 Haziran 2008
  11. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hormon haplari kullandim canim bayagidir cikmiyordu suanda hormonlarimda duzenli ama nedendir anlamadim saol ilgin icin

12. 18 Haziran 2008
  13. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kabızlık da sivilce yapar. beninm bir ara öyle problemim vardı.sivilceler kocaman ve irin doluydu..ama uzun araştırmalar ve denemeler sonucu bu problemden kurtuldum..
    sivilveyi besleyen ve sivilceden kurtulmayı destekleyen bir beslenme programı takip etmek gerekiyor.vucuttaki çinko exikliği de akne lezyonların geç iyileşmesine neden oluyor....vss.