yüzüne devamlı sir yaptıranlar/ve sarkma sorunu?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Niobem tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

15 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Niobem
  1. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben yüzüme dewlı sir yaptırıyorum yani ince oldugu için lazer artık gormuyor. kalanlar mecburen sir ile...
    demek istediğim şu ; gözüken o ki ben bu siri bir ömür boyu yaptırıcm. dewmlı yapıldıgı için belli bi müdett sonra yüzde(gıdıkda) sarkma olucak. bunu onlemek için ne yapmamız gerekior.bilenler? tamm buz yada soda fln deniyor ama başka paylaşımı olan varsa?:KK46:

2. 15 Ekim 2007
  3. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Sir yaptırmayıp iple aldırsan daha iyi değil mi? Bende yüzümdeki ince sarı tüylere bile sinir olduğum için iple aldırıyorum. Fakat kalınlaşmasın diye capilex sürüyorum. Bide bioder serumu çok övüyolar ondsan alacağım. Fakat sir uzun vadede derin için pek iyi olmayabilir.

4. 15 Ekim 2007
  5. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    evet aslında bende böyle bir başlık açmayı düşünüyodum...teşekkürler niobe..
    bende yüzümü uzun bir süre sirle aldırdım sonra bendede bu endişe uyandı ve ipe gectim..ama ipte canım daha çok yanıyor benim yaa.. birde sir ağda daha iyi temizliyor tüyleri sanki.. ve herzaman söylenen şey tabiki sir ağda tüyleri inceltiyormuş.. gercekten böyle bişey varmı..ne yani iple alsak incelmiycekmi..fisfisfis
    neyse efendim sir ağda bana daha avantajlı geliyor ama bu sarkma korkusu yüzünden bıraktım bende..:çok üzgünüm:

6. 15 Ekim 2007
  7. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ama iple insan kendi alamaz ki? ben eve sir makinesi aldım. yüzümü de arada kendim alıyorum. ama iple zor ya...
    uufff napıcaz yaa:KK43:

8. 15 Ekim 2007
  9. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108

evet bende kuaföre aldırıyorum zaten.. hakikaten zor.. birde çok acıyoo benim.. ama sir ağda doğru yapıldıgında sarkma olmuyordur belki biz kuruntu yapıyoruzdur.. aslında bi kuaföre sormak lazımCADIARZU

10. 17 Ekim 2007
  11. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım başka çözümü tavsiyesi olan yok:KK43:

12. 18 Ekim 2007
  13. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Okuduklarıma inanamıyorum. Yüzünüzü nasıl alırsınız kızlar. Hormon bozukluğu olmadığı sürece yüzdeki sarı tüyler rahatsızmı ediyor sizleri. Yazık diil mi yaa. Benim yengem aldırmış zamanında şimdi orta yaşına geldi hem zamanı olmuyor hemde sıklıdı artık kuaföre gitmekten bıkmış yani. Bence tüyler fazla kalınlaşmadan bırakın derim. Tabi sanane diyebilirsninz ama uğraşmayın diye diyorum.

14. 18 Ekim 2007
  15. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açıkcası beni rahatsız ediyor...sewgilim oldugunda,elini yüzüme degdirdiğinde tedirgin olup,çekiniyorum...kaldı ki en hoşuma giden şeydir... mecburen alıyorum

16. 18 Ekim 2007
  17. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benimde öyle sarı degil malesef koyu renk ve belirgin.. buna rağmen lazer yüzdeki tüyleri görmez dediler bu yüzden başka çarem yok :KK43:

18. 19 Ekim 2007
  19. milagre

milagre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    epilasyon makinelerinin yüz için olan ataçmanları var onları deneyebilirsiniz benim bicok arkadasım öyle yapıyo bende kullanıyorum hiçbisorun olmuyo 10 dakikada evde bitiyo işiniz