Yüzüne lazer yaptiran varmi

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Huli81 tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Huli81
  1. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Canlarim benim,
    her kiz gibi bende su tüy kil oalyindan bikmis haldeyim
    öyle ki benim yüzümdeki killar beni son derecede rahatsiz ediyor, sürekli agda falan yaptiriyorum ama artik tamamen kurtulmak istiyorum...

ipl yöntemi diye bir yöntem varmi bu yöntemle yüzünü komple yaptiran varmi?
    Benim bir kizarkadasin kardesi sirf cene altina yaptirmis, seanstan önce yapilmasi gereken böylegi jiletle almasi gerekmis, ondan sonrada bir dahaki seansa hic almamasi gerekyiromus, sirf yine seanstan bir gün önce yine jilet, 3-5 seansta kizin cenesinde kildan eser kalmadi, zaten birince seantan sonra baya azalmis, ama birdahki seansa kadar tabiki yine cikiyor, cene alti oldugu icin kilar farkedilmiyor

ben yüzüme komple yapmak istiyorum ama su jilet olayi beni tedirgin ediyor, ya diger seansa kadar erkek gibi kalin sert killar cikarsa ne yaparim ben, hic yaptiran oldumu
    varsa lütfen nasil oldugunu memnunmu kaldi diye yazsin

2. 2 Ağustos 2009
  3. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda okadar hassasımki anlatamam arkadaşım.ve o kadar tecrübe sahibiyimki.ne o jileti nede lazeri yüzüne vurdurma sakın.hayatının en büyük hatasını yapmış olursun.ben o hatayı yaptım tam 1 yıldır uğraşıyrm yüzümle.benm tek tesellim durumu erkenden farkedip lazeri bırakmam oldu.kurtulmak istiyosan sana tek tavsiyem iğneli epilasyondur.

4. 2 Ağustos 2009
  5. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canim öncelikle cok üzüldüm ama biraz sorularim olacak
    öncelikle nerde kaliyorsun nerde yaptirdin epilasyonu, peki igneli ile ipl nin farki nedir
    neden ne olduki pismansin yaptigini anlatirmisin detayli sekilde

6. 2 Ağustos 2009
  7. gercekmi

gercekmi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yüzümün en tehlikeli bölgesine yaptırıyorum; kaşlarıma. kaş ortamda koyu renkli tüyler çıktığında ve de çıkmadan koyu bir renk şeklindekendini bellli ettiğinden mecbur kaldım :kedi: sadece iki defa yaptırmama rağmen bir süredir kaşlarımı almak zorunda kalmıyorum ve çok mutluyum. o nefret ettiğim tülerden kurtuluyorum sanırım. yüzümdeki diğer tüylerden kurtulmayı da düşünüyorum bu sebebpten :1rolleyes: ancak şu var; epilasyon yaptırdığım merkezde ayrıntılı bir şekilde aldırmak istiyorsan iğneli epilasyona başvurmalısın dendi; kaş ortasına lazer tutulması biraz riskli olduğundan ayrıntılara girilemiyor.şöyleki lazer istenmeyen bir bölgeye gelebilir ve kaşlarınızı götürebilir :eek:lmaz:

8. 2 Ağustos 2009
  9. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    anlatayım cnm.ben sivasta yaşıyorum en başta.benm çenemde ayva tüyler vardı hiç rahatsız bnile olmazdım.sonra bi arkadaşın doldurması ile yaptırdım lazer.senin dediğin gibi yapmadan önce jilet kullanıyolar.onlara göre o makina çoğaltmıyo sadece kısaltıyolarki cildin yanmasın kıllar düşünce.ama gerçek aynen şöyle.lazer asla ince tüyü görmüyo.onlarda jiletle tüylerini kalınlaştırıyoki lazer işe yarasın.ama yarıyomu dersen asla.yüzümün önceki hali ve eskihali arasında o kadar fark vardıki.incecik ayva tüyler biranda kalın sakal gibi çıkmaya başladı.tabi en başlarda aldanıyosun.seans araları uzun sürüyo çıkmıycak zannediyosun ama bi bakıyosun temiz yüzünden eser yok.ve inan lazer kabusu hiç bitmiyo.iğneli epilasyon lazer değil.mahvolan yüzümü iğneli epilasyon sayesinde kurtardım.her kıl köküne iğne ile akım verip kıl köklerini yakıyolar.biraz can yakan bişey ama sonuca değer.yüzümde tüyden eser bile kalmadı.lazwere verdiğim paralarda yanıma kar kaldı

10. 2 Ağustos 2009
  11. sea sea

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    pardon önceki hali ve eski hali yazmışım yeni hali yazıcağıma:roflol::roflol:

12. 2 Ağustos 2009
  13. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

cok tesekkür ederim canim analttigin icin
    cok büyük gecmis olsun sana
    kurtulduguna cok sevindim
    igneli epilasyonu bir arastirayim bakalim ben
    peki bu igneli epilasyonda jilet devreye girmiyormu

14. 2 Ağustos 2009
  15. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ayva tüyler için tabiki lazer önerilemeye bilir ama cidden böle bariz bir sıkıntın varsa lazer en kesin çözüm..ama şu da varki lazer yüzde çok uzun süürüyor bunu hangi lazaer merkezine gitsen sana söyleyeceklerdirr...yüz koltuk altı bacak aynı zamanda etkilenmiyor maaleseff...

jilet demelerinin nedeni evet biraz daha koyulaşsın ve gürleşsinki kesin sonuca çabuk ualşılsın diyee...

ben koltuk altı ve alt bacaktaaa 2 seansta bitirdim..tek tük belki 3 tane kaldı ama hamile kaldıktan sonra gidemedim..

çene ve bıyık bölgeöe ise uzun süre gittim..bitmedi ama eskisi gibi çıkarken siyah noktalar ve sıkıntı vermedi hiçbirzman..2 yıldır nerdeyse itmiyorum sirle hallediyorumm..sütten kesilir kesilmez oğluşum her türlü bölgemi haletmeyi düşünüyorum..okadar rahatladımki yaz aylarında bir haftadan sonra koltuk altı ve bacaklarımçıakrdı ..ne kapri ne kısa kollu asklı bişey giyebilirdim şimdi ise unuttum gitti.....

seçeceğin emrkez ve seçeceğin makine çok öenmli ..

16. 2 Ağustos 2009
  17. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sagol canim anlatimin icin
    senin kurtulmna sevindim ne güzel rahatlamisin insallah bende de olur
    igneli epilasyonun almanca es anlamini bulamadim
    onu arastiriyorum

18. 2 Ağustos 2009
  19. yesa

yesa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

lazerden sonra tekrar sir agdaya gecmissiniz ben anlamadim pek

bi de koltuk alti iki seans demissiniz benim 5 seans oldu 6ya gidecegim ve de ole tek tuk falanda degil nasil atis uyguladilar (16 ya da 18) alex miydi cihaz killariniz koyumuydu nerede yaptirdiniz ne kadara yaptirdiniz coook tesekkurler simdidenkaydirigubbakcemile5