yüzünüzün bebek gibi olmasını istiyorsanız okuyun kıslar çok basittt

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve mor_salkim tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar yüzünüzün boynunuzun bebek gibi yumusacık ,tertemiz ,pespembe , pasparlak olmasını istiyorsanız size süper tavsiyem var.
    BUHAR!!!
    evt yanlış okumadınız size tarifini verecem çok basit ve pratik çook etkileyici
    öncelikle bir tencereye falan yani su kaynattıgınız mesela patates haşladıgınız gibi gözden cıkardıgınız bi tencereye yarısını gececek su koyun o suya bir kac tutum ıhlamur ve papatya atın sonra kapagını sıkıca kapatıp kaynatın kaynasın azıcık acıp bakın su kaynıomu fokurduomu die ama içindeki buharı kacırmayın kacırırsdanız kapatın biraz daha kaynasın sonra altını kapatın yere bi bez koyun yada tencere altlıgı tencereyi oturtun ama dikkat edin yanmayın :)) sonra bir battaniye alın tencereyide içine alacak sekilde üstüne eğilin ve örtünün hava almasın kapagı acın o sıcak buhar yüzünüze gelsin dayanabileceğiniz kadar tencereye yaklasın ama çok yaklasmayın ama her yeriniz kapalı olsun ve mümkünse atlatle yapın tüm vucut terlio acaip ıslanıoz sonra bekleyebildiğiniz kadar bekleyin yüzünüzden heryerinizden şapır şapır ter akacak nefes almada zorluk yasayabilirsiniz ara ara 1 2 saniyelik kafanızı cıakrın ama buharı kacırmayın sonra dayanabildiğniz kadar kalın içinde ve çıkın artık bi bas havlusu olsun ki yüzünüzü falan silin ve pespembe olmussunuz bunu haftada 2 haftad ayda bir yapabilrsiniz gözenekler tamamen acılıo ve tertemiz oluosunuz hiç yapmadıydsanız birkac denemeden sonra yüzünüz iyice alısır gözenekler taamen acılır sonra tenceredekini dökün gitsin bi işe yarmaz artık yada annniz falanda yapmak siterse tekrar ısıtına ynını oda yapsın 10 dk nızı alır sadece hadi kolay gelsin kıslarr :hulya::hulya:

2. 10 Mart 2010
  3. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Denenmeye deger gibi..

4. 12 Mart 2010
  5. ummahanasa

ummahanasa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben çok denedim anlık olarak işe yarıyor ama sonra yine aynı

6. 16 Mart 2010
  7. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    ben yapıyorum hemde aynı seklde ama bazen içine çilekyağı damlatıyorum sıkılastırıyor bazende yesil çay atıyorum toksınlerden arındırıyor.battanıyeyı atar atmazda tüm yüzümü bastırarak siliyorm havluyla mükemmel oluyor

8. 16 Mart 2010
  9. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    papatya ile çok yapardım buhar yöntemini yerimseniben
    aynı şekilde içine viks atıncada gripe iyi geliyor

10. 17 Mart 2010
  11. RapunzeL35

RapunzeL35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    viks atıp yüzünüzü tutarsanız buharına yüzünüz yapış yapış viks olur arkadaşlar dikkat :))