Yzszlerden bkanlar!!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sewal84 tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sewal84
  1. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    gülkurusunun yazısını okuyunca benimde sorunum depreşti sinirim çok bozuk 15 gün önce yazlık evimizde tatil yapmak üzere plan yaptık yengem dul, teyzemde boşanmak üzere annem onlar yalnız herhangi bir yere gidemezler diye davet ediyor ama yüzsüzlük parayla değil ya yengem bizimle beraber gelmek istediğini söyledi halbuki annem onlara biz gidelim yerleşelim ailece kalalım sonrada siz gelirsiniz dedi yengem şakayla karışık bu konuyu bi kaç kez gündeme getirdi her seferinde makul bi şekilde cevap vermeye çalıştık(zor da olsa ailece gittik).teyzeme gelince tam bir beladır hersene davet ederiz davet etmediler diye orda burda dedikodu yapar sanki hersene davet etme zorunluluğumuz var .yani her sene bi polemik çıkar biz de evimize desturla gideriz oraya gidince işe mişe pek karışmaz tatilinin keyfini çıkarır ben bu duruma sinir oluyorum söylemeye kalksan inanın dünyanın en kavgacı insanıdır ne yapacağımızı şaşırdık kendine söyledik gel falan diye bu sefer kızımza söylemediler demiş walla bıktım artık bi akıl verin arkadaşlar....

2. 15 Temmuz 2009
  3. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    desenize yazlık evin mi var derdin var

4. 15 Temmuz 2009
  5. Payam

Payam Hayat ben sana küstüm.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bişey yapamazsınız gibime geldi.ya teyzeden vazgeçiceksiniz, ya da böyle devam edicek.haaaa belki babanızı bahane edebilirsiniz.oda kabul ederse tabi.

6. 15 Temmuz 2009
  7. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    vallaha arkadaşım sallamayacaksın . bu dünyaya kaprisli insanların kaprisinimi çekmeye geldiniz. hem malınız var hem eziyet yaşıyosunuz. ben olsam ne çağırır nede yüz veririm . kadın çağırsanda laf ediyor çağırmasanda en azından çağırmam kafam sakin olur. isteyen isteiği kadar konuş. herkesi memnun etmek zorunda değiliz değil mi

8. 15 Temmuz 2009
  9. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    ben bu yüzden asla yazlık almayı düşünmüyorum işte

10. 15 Temmuz 2009
  11. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bu baba fikri benimde aklıma geldi:)

12. 15 Temmuz 2009
  13. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    doğru söylüyosun malımızla rezil oluyoruz hemde kafamız şişiyor hep annemin yumuşak yüzü yüzünden

14. 15 Temmuz 2009
  15. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    walla peşinde bu tarz insanlar varsa alma derim ama onun dışında yazlıkta komşuluk ve arkadaşlık ortamı güzel

16. 15 Temmuz 2009
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet yazlıklar hep başa bela

benimde halam aynı kendisi kapalı bi insan denize girmiyor kendisi girmiyor diye eşine ve 3 çocuğuna ne mayo bikini şort nede havlu terlik almadan geliyor ve her sene annem ufak bir krizin ardından 3 çocuğada bikini şort terlik alıyor :eek:lmaz:ama ertesi sene geldiklerinde yine alınanlar kaybolmuş oluyor kafamçokkarıştıbenim yaşımda birde kızı var havuza gidiyoruz akşam oluo çıkmıo onuda yalnız bırakamıorum yemek hazırlanacak hadi çık gidelim diorum onlar hazırlar bizi çağırırlar biz buraya tatile dinlenmeye geldik diyor :eek:lmaz:

bir senede annem yazlığın derdiyle uğraşamam dedi yaylaya gittik o yaz ve halam anahtarı isteyip gitmiş 1 hafta sonra eve gittimizde yatakların kum oluğunu eşyaların kayıp olduğunu kardeşlerimin oyuncaklarının bozuk olduğunu görduk ve annem 2 tane yatak odası olduğu halde annemlerin yatak odasında yattığını ve bide bizim evimizde misafir ağırladığını öğrendiği an arayıp telefnda gereken konuşmayı yaptı ve şuanda konuşmuyorlar bence en iyisi bu olaydan sonra dolu laf döndü ama herkes anneme sen iii dayandın dior

sizden kötü durumda olanlarda var canım anlayacağın ama bence hareketlerinizle belli edin yada konuşun sonucu ne olursa olsun

Son düzenleme: 15 Temmuz 2009
  18. 15 Temmuz 2009
  19. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    inanamıyorum ya demek teyzemden daha yüzsüzleride varmış ne hakla evinizde misafir ağırlıyorlar anlamıyorum pes doğrusu ama en azından kurtulmuşsunuz darısı başımıza