z Anneleri biz de burada bulualm

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve aynurxoxz tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aynurxoxz
  1. aynurxoxz

aynurxoxz yaşama sevincim3 melegim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Slm kızlar aranızda üçüzü olanı vardır herhalde bizde burda takılalım benim ellerinizden öper 3 tane oğlum var şu anda 4 aylık oldular başka üçüzü olan varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim hadi gelin konuşalım:KK46::KK46::KK46:

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 19 Aralık 2008
  2. 18 Aralık 2008
  3. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ucuzum yok ıns olur desemmı bılemedım:KK70:
    Allah yardımcın olsun demek ıstedım

4. 18 Aralık 2008
  5. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Maşallah :nazar:
    Güzel Rabbim inşallah banada nasip eder, yorucu olduğu kadar zevklidir de eminim :KK46:

6. 18 Aralık 2008
  7. glsh85

glsh85 Guest

ayyy muthış bıseyyy :))

8. 19 Aralık 2008
  9. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah bağışlasın.ne güzel üçü bi arada:)kaç aylık doğdular acaba.ben üçüzlerimi 4.ayda kaybetmiştimsenağlama

10. 19 Aralık 2008
  11. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben anne deılım ama ucuz teyzesıyım.ve onlara ben baktım.malum 3une yetısmek zor bılırsın .hatta okadar tecrubelıyımkı yenı dogan bakım hemsıresı olacak kadar.ıstedıgını bana sor.ozelden yaz yardımcı olurum.Allah yardımcın olsun.kuvvet versın.

12. 19 Aralık 2008
  13. mehlika10

mehlika10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben de böyle bir konunun açılmasını bekliyordum ne zamandır.Öncelikle Allah bağışlasın çocuklarını.Ben ce sen çok özel bir annesin Allah kolaylıklar versin.Ben de üçüz anne adayıyım. hamileliğimin 6. ayı bitmek üzere.Çok şükür iyiyiz ama bebeklerim çok hareketli değiller sanırım yerleri dar olduğundan.önceleri ayda bir gidiordum kontrole ama artık 2 haftada 1 gidiyorum.canım pazartesi doktrumuz bize bebekler eğer erken doğarsa ciğerleri gelişmiş olsun diye ciğer geliştirici bi iğne yapacak.Sen böyle bir iğne yaptırdın mı?
    Ayrıca en çok merak ettiğim bebekler kaç haftalık doğdu? bana yarımcı olursan çok sevinirim.tecrubelerini paylaşmak isterim.bizim en çok kafamıza takılan ve içinden çıkamadığımız konulardan biri de bebekleri nasıl yatıracağımız. yani beşik mi karyolamı? sen nasıl yatırıyosun? çok sordum kusura bakma

14. 19 Aralık 2008
  15. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım ablam son haftalara kadar sabrettı.artık nefes alamıyodu.parmakları ortasına kadar mosmordu.dr.beklettı.kızın bırı delmıs dogumu baslatmıs.oyuzden bızımkıler kuvezde kalmadı.ama baska bır arkadasın 1.5 ay kadar hastanede kuvezde kalmıstı.

16. 19 Aralık 2008
  17. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende varımmmmm. öncelikle sarı papatya ve aynur allahım sağlıklar versin inş. üçüzlerinize. bin maşşallah onlara. ben de 26 haftalık üçüz hamileyim. çok korkuyorum ve stresliyim. yardımcı olursanız sevinirim. sizin bebekleriniz kaç haftalık doğdular, kaç kilolardı gibi...
    mehlikacım nbr? sorma ben 3 gündür hastanedeyim daha bugün çıktım. salı kontrole gittim hiçbirşey yoktu. nstye bağlandım ve ağrım çıktı. ben hiçbirşey hissetmiyordum ama bırakmadılar. nidilat kullanmaya baladım. ciğer geliştirici iğneleri ile kan uyuşmazlığı iğneleri de vuruldu bu arada. çok korktum ama. hiç sancı hissetmedim ama birden tamam dedim yolun sonuna geldik heralde. ilaçları kullanmaya başlayınca sancılar kesildi ve bugün taburcu oldum. çok korkuyorum yaaaaa.......... :KK43: sen nasılsın?

18. 19 Aralık 2008
  19. aynurxoxz

aynurxoxz yaşama sevincim3 melegim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm mehlikaoncelikle senin bebişlerinde hayırlı olsun allah sağsalim kucağına almak nasip etsin evet cnm o iğneden bende yaptırdım ama 33 haftada yapıldı yanlış bılmıyosam eger o iğne doğuma cok yakın bı zamanda yapılıyo ınternetten yaptığım araştırmada oyle bulmustum dr sorduğumda da oyle soylemıştı yınede dr na bı sor.bıldıgım kadarıyla bebeklerın cıger gelışımı son donemde oluyo gelısım basladıktan sonra yapılıyo dıye bılıyorumbenım bebeklerım 34+6 gunluk dogdular cok sukur kuvoz e gırmeden 3 gun sonra eve geldık sende kendıne ve bebeklerıne guven moral cok onemlı bence bız ıkı tane park yatak aldık ılk aylarda fazlasıyla yeterlı oluyor fakat ılerleyen donem ıcın 1 tane daha alcaz.Fakat ılerleyen donemde bebeklerı ayrı odalarda yatırman gerekecek cunkı aglayan dıgerlerını uyandırıryor.İnşallah bebeişlerin bakımı için kendine 1-2 yardımcı bulmussundur(anne, k.valide.gibi gibi)yoksa imkansız tek başına olmaz.başka kafana takılan soruların olursa herzaman sorabılırsın ayrıca cınsıyetler bellimi????