zaman diyorlar,ilaç diyorlar,geçer diyorlar...

Konusu 'Aşkla İligili Güzel Sözler' forumundadır ve k.a.y.r.a. tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

  24 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : k.a.y.r.a.
 1. k.a.y.r.a.

  k.a.y.r.a. zeynebimin annesiyim Üye

  Katılım:
  15 Nisan 2009
  Mesajlar:
  1.976
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106


  Bembeyaz düşlerim vardı benim . Her anında sen olan ama senin hiç bilmediğin masum , sebepsiz düşlerim ..  Yaşamak diyorlar buna !


  Ne yaşaması .? Sensiz alınan nefes zehir bana . Sadece sensiz ölemiyorum o kadar.


  Ruhum bedenimden coktan ayrılmıs .
  Bilmiyorlar , zaman diyorlar,ilaç diyorlar, gecer diyorlar..  Kimse anlam veremedi bende ki şu hale. Delirdiğimi sanıyorlar..


  Kimin umrunda !  Deliyim evet . Sevilecek tek yanın olmasada ölesiye seviyorum seni .. Delice evet . Bin canım olsa binini feda edebilecek kadar. Kulun olacak , kölen olcak kadar..


  Diyorum ama sende anlamıyorsun ki beni . Gözlerime bakmasına bakıyorsun arada da , ne gördüğünü bilmiyorsun ki .. Çağresizlik var masum bakıslarımın altında. Nemli gözlerim ayrılıgın mültecisi.  Gidiceksin biliyorum . Yine gideceksin . Bu sefer sandıgın kadar güçlü olamayacagım ama.


  ılk adımında yıkılırım yere .. ıkinci adımda ak düşer sacıma yaşlanırım . Baksan gözüme telaslanırım . Gitme baskasına nolur kıskanırım . Dön diyemem sana . Dilimden cıkmaz o tek hece cıkamaz .  3. adım sonum olur. hani bir şarkı varya" gitme bir adım öteye , bir adımda gurbet olur " ...


  Gitme ! nolur gitme götürme beni ölüme..


  Tahmin edemeyeceğin kdr cok seviyorum seni ..