zaman herşeyin ilacı mıdır sizce?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve leylamina tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : leylamina
  1. leylamina

leylamina yalnızzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar.ben aşık olduğum adamdan ayrıldım.bitsin dedim çünkü ikimizde acı çekiyorus.hem bana çok uzak hemde yakın olsada ona ulaşamam.birbirimizi hala çok seviyoruz ama imkansız bir aşk bu.ben çok uzun zamandır acı çekiyorum.çivi çiviyi söker derler olmadı ben hayatımda kimseye yer bile veremiyorum.yeni bir ilişki düşünemiyorum.onu hala dünkü gibi seviyorum hatta dünden daha fazla diyebiliris.bence

ZAMAN HERŞEYİN İLACI DEĞİL,İÇİNDEN ZAMAN GEÇMEYEN YARALAR VAR...

sizin de varsa yazın.senağlama

2. 12 Ekim 2010
  3. eski_bir_masal

eski_bir_masal Bazensınırlarıaşkbelirler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    Bilmiyorum zaman ne gösterecek ama
    Ben inanıyorum ki
    BU acı ilk zamanki gibi olmayacak ama yine de unutulmayacak
    içimde kalacak o yara
    Özlemi zaman zaman dayanılmaz olacak..
    Umarım haksız çıkarım

4. 12 Ekim 2010
  5. sonne

sonne - Afitap - Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle zaman en etkili ilaç.. bunu gönül rahatlığıyla diyebilirim. tek yapacağınız, aldığınız kararın doğruluğuna güvenmek ve durumu kabullenmek... çivi çiviyi söker doğrudur. ama çivi diye tanımladığınız kişi aklınıza yatan sevebileceğiniz bir kişiyse...ki buna gerek bile yok. ilk haftalar hatta ilk 1 ay boşlukta gibi hissediliyor. ama sonrasında verdiğiniz kararın doğruluğu çıkıyor bir bir karşınıza.. siz yeter ki kendinizden emin olun aldığınız karara ve kendinize inanın.. kimsevazgeçilmez değildir. :)

6. 12 Ekim 2010
  7. leylamina

leylamina yalnızzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ilk haftalar hatta ilk 1 ay boşlukta gibi hissediliyor.

peki bu ilk 1 ay bir türlü geçmiyorsa?benimki 3 yıl oldu.ve ona hala deli gibi aşığım.

8. 12 Ekim 2010
  9. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aşk değilde saplantıdır belki bende 1 sene önce senin gibiydim 2 yıl olmustu ayrılalı hala cok seviorm sarılim yeter filan diyodum çok özlüyodum sonra ne mi oldu pat die barıstık 1 ay sürdü içimdeki hersey bitti meğer ben içimde büyütmüşüm onu oysa ikimizde değişmiştik artık vee hemennnn 1 ay sonra da baskasını sevdim cok mutluydum 9 ay gecti ve hazin son yine ayrılıkk ... oysa bu benim 2. en güzel aşk hikayemdi 2,bucuk aydır ayrıyız boşluk var acı yok özlem var ara ara ve hüzün .. çok da koymuyor artık sadece ara sıraa dediğim gibi..

10. 12 Ekim 2010
  11. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    Tamamen söküp atılamaz. Öyle bir şey yok. Herhangibir zamanda ve mekanda, en ufakcık bir şeyle yıllar sonra bile aklına gelebilir o kişi. Ama canını yakmaz. 15 ay oldu benim biteli ve umrumda değil artık. Üzülmüyorum yani. Ağladığım, keşke beraber olabilseymişiz dediğim oluyor bazen ama bir sevgilim olsa onları da demem artık. Yeniden aşık olmak da büyük çözümdür. Eğer o olmuyorsa daha uzun sürer belki acının bitmesi fakat geçiyor sonuçta işte. Zaman gerçekten ilaç.

12. 12 Ekim 2010
  13. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    Çivi Çiviyi sökmez aslında sadece yerinden oynatır.
    Ama ne yaşanırsa yaşansın zaman herşeyi geçiştiriyor,
    unutmuyorsun tabiki hiçbirşeyi ama acıtmıyorda zaman geçtikçe.

14. 12 Ekim 2010
  15. ModernCadi

ModernCadi Mal mıknatısı ✴ Pro Üye

Beğenildi:
    22.311
    Ödül Puanları:
    363
    kesinlikle zaman herseyin ilacı bende unutamam sanıodum ilk baslarda cookk üzüldm cok ağladım ama simdi geriye bakınca hepsi bombos geliyo ilk 1 ay boşlukta gibi hissediyosun sonra zamanla alışıyosun geçer yani..

16. 12 Ekim 2010
  17. leylamina

leylamina yalnızzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    umarım haklı çıkarsınız.baktım da çoğunuz bekar ve öğrenci Allah size güzel beraberlikler nasip etsin.her kadun mutlu olmayı hakediyor.bense onu gerçekten seviyorum yani bu bir saplantı değil.ama bundan hiç pişmanlık duymadım.acı çekiyorum evet ama hayat devam ediyor.bir şekilde mutlu olmayı öğrendim ayrıca dünyamda ondan daha değerli varlıklarım var çocuklarım herşey onlar için.

18. 12 Ekim 2010
  19. leylamina

leylamina yalnızzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ve birşey daha ben zaman herşeyi unutturur yada unutturamaz demedim dedim ki

ZAMAN HERŞEYİN İLACI DEĞİL,İÇİNDEN ZAMAN GEÇMEYEN YARALAR VAR...

yani zaman geçer acınız hafifler ama o yara hiç kapanmaz.yeri geldiğinde onu hatırlar ve o yaranız sızlar.