Zarım Yok Mu?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sofianik tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sofianik
  1. sofianik

sofianik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben geçen aynada vajinama doğru baktım, o delik yolu etle kapalı, zar felan göremiyorum. Kenara doğru ufak bir yol var Adet oluyorum fakat? Sizce bu normal midir, yaşım 17. Bunu bir arkadaşımla paylaştım, henüz vijanamın tam olarak gelişmediği yani tam anlamıyla oturmadığı ihtimali olabileceğini, gelişimin 20 yaşlarında tamamlanacağını söyledi

2. 31 Ocak 2010
  3. sofianik

sofianik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Durduk yere bakmadım heralde, epilasyon yaparken kızardı ve nedurumda olduğunu görmek için aynaya baktım sonra gözüm ona ilişti. Doktora tabi ki de gitcem ama normal bir durum mu onu öğrenmek istedim, normal değilse gitcem.

4. 31 Ocak 2010
  5. sofianik

sofianik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlık zarının sonradan oluşabileceği söz konusu değil, o et oradan gidecek olabilmesi ihtimalini söyledi arkadaşım,sonradan zar oluşmayacağı zaten kesin bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Şubat 2010
  6. 31 Ocak 2010
  7. sofianik

sofianik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elbette baktım zaten ama benimkisinden farklı! Onlarda delik yolu var bende et görüyorum! Ayrıca bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum bu kadar aşağılama yeter yok ergen yok bilmem ne, kırmızı üye bile (sanırım admin kendisi) gelmiş benle dalga geçiyor, ne biçim anlayışınız var anlamadım! Madem ben ergenim o zaman bana adamakıllı doğru dürüst psikolojiyle yaklaşıp ergenliğimi hissettirin, böyle dalga geçmekle olmaz bu işler, biraz ablalık öğrenin.

8. 31 Ocak 2010
  9. OiRPATA

OiRPATA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106

ama ergensin canım sen....:S anormal resimlere degil :) dr sitelerinde olanlara bak...

10. 31 Ocak 2010
  11. sofianik

sofianik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gayet bilimsel bir siteye baktım merak etmenize gerek yok, neyin ne olduğundan haberdarım

12. 31 Ocak 2010
  13. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım kızlık zarları rçeşit çeşittir.fazla da merak iyi değildir.sakın kurcalama .şunu söyleyeyim benim de öyleydi orası tamamen kapalıydı sadece kenarda küçücük bir delik vardı.adet olurken ölümlerden ölüm beğenirdim zaten cinsel ilişki de çok zor oluyor.

14. 31 Ocak 2010
  15. OiRPATA

OiRPATA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    biricik 06 ürkütüyorsun ama... cinselligi katma bence:)

16. 31 Ocak 2010
  17. sofianik

sofianik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimkiside öyle nerdeyse ama adet olurken normal yani acı felan olmuyor, sonra ne oldu peki? Benim annemin kankasının da öyleymiş sonra evlenmeden belli bir süre önce doktor açmış onu ameliyat olmuş.

18. 31 Ocak 2010
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    en azından yardımcı olmaya çalıştım dalga geçmedim :)) bilmemesi normal henüz bir genç kız.ayrıca ayna sokup kurcaladığını da sanmam.genç kızken ağda yaparken bende görürdüm.ve hep merak ederdim cinsellik nasıl olacak orası tamamen kapalı acaba bende bir sorun mu var diye korkardım.şimdi siz benim bilgileirmde bekar yazıyor bana da bir yakıştırma yapmadan ben söyleyeyim ben evlendim boşandım :))) canım korkma sorun yok.sakın dokunmaya içeriyi göreceğim diye ayırmaya falan kalkma.sorunun falan yok.