Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Diyet Soru / Cevap' forumundadır ve efece1 tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

13 Şubat 2012
    Konu Sahibi : efece1
  1. efece1

efece1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba kızlar ben 27 yaşında evli ve 2 cocuk sahibiyim...bu forma yeni üye oldum.Ben 102 kılodayım ve zayıflamak istiyorum bunu tek başıma başaramam ne olur bana yardım edin. 1aydır diyetdeyim ve suanda 4 kılo kadar verdim.Ama pes etmek istemiyorum herkesin bana acıyan gözüyle bakmasından ve ayy ne iğrenç ne kadar şişman demek istercesine olan bakışlarından kurtulmak istiyorum bana yardımcı olacak arkadaşların desteğine bilgilerine ihtiyacım var ne olur yalvarırım beni yalnız bırakmayın...Mesajımı okuy
    an tüm arkadaşlarım lütfen benide önemseyin kimselere acılamıyorum depresyona girdim resmen hayatdan uzaklaştım.LÜTFEN YARDIM EDİN...
  2. 14 Şubat 2012
  3. atessizprenses

atessizprenses Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Keyifli paylaşımlar dilerim:)
  4. 15 Şubat 2012
  5. riana

riana Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Ablacım herşey imkanlıdır, kilo vermekte :) Bol bol elma yemeni öneririm. Elma diyeti dayanabilirsen dene bence. Bol bol yoğurt ye ve pul biberi çok kullan, ikisi de yağ yakıcıdır. Zaten biber yiyenler cok zayıfmıs cart curt, bende yiyemem. 15 yaşındayım 54 kiloyum boyum 1.55 ama kendimi kilolu hissediyorum. Yeşilçay içiyorum, zayıflamak için değil normal çaydan çok seviyorum tadını. Yeşil elma yedim tuvalete de rahat cıkıyorum. Bol bol hareket etmen gerek ki; Çocuğnuz var zaten hareket edersiniiiz. Tam tahıllı ekmek kullanın. 7 ve 8'den sonra bir şey yemeyin. Çaya koydugunuz şekeri azaltın. Diyet yapıcam demeyin, yediklerime dikkat edicem deyin. Kolay gelsin ablacım umarım yardımcı olabilmişimdir.. :)