Zayıflama kemeri kullanıp sonuç alan var mı?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve acigul tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : acigul
  1. acigul

acigul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sezeryandan kalma göbeğimin gitmesi için 1 haftadır zayıflama kemerini kullanıyorum ve elma sirkesi içiyorummafoldumben.ip atlıyorum çünkü yürüyüşe çıkamıyorum.kemeri kullandığımdan beri uygulama yaptığım bölge acıyor yani kaslardan dolayı sanırım.

kemerin yağları eritmediğini ve kas gibi orada bir sertlik bıraktığını söyleyenler oldu kafam karıştı. kemer kullanıp sonuç alanınız varmı? bir de günde ne kadar süreyle uygulama yapıyorsunuz yazarmısınız. :uhm: umarım cevap alabilirim teşekkürler şimdidena.s.

2. 28 Ekim 2009
  3. birzey

birzey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

tok karnına takılmaması gerktiğini duymuştum bende...
    dogumun yeniyse dikişlerin iyileşmediği içni acımış olabilr
    bende almak istiyorum başka bir forumda bir arkadaş zayıflama kemeriyle 15 kilo verdiğini yazmıstı ama ozman ilgim yoktu sormamıstım nasıl yaptıgını
    sana kolay gelsın canım....

4. 28 Ekim 2009
  5. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende yeni dogum yaptıgım için karın egzersizleri yapamıyorum ama göbegimden kurtulmak istiyorum en az 6 ay geçmesi gerek annem korse bile giydirmiyor ama kilomda çok nasıl olcak bilmiyorum arkadaşım sadece göbegindemi kullanıyorsun kemeri kalça ve bacaklarında denedinmi