Zayıflama ve Masaj

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve azeri tarafından 11 Eylül 2007 başlatılmıştır.

11 Eylül 2007
    Konu Sahibi : azeri
  1. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ilk doğumumdan sonra ender saraç ın ayurveda sağlıklı beslenme adlı kitabını almışım,o gün kitapları düzenlerken yeniden buldum ve faydalı olduğunu düşündüğüm bu bilgiyi sizlerle de paylaşmak istiyorum

Masaj zayıflamaya yardımcıdır,çünkü dolaşımı canlandırır,çeşitli masaj teknikleri bölgesek kalınlıkları ve selülitleri düzeltir,kişi masajı kendi yaparsa hem kalori yakar hem değişikliği fak eder
    masajları aç karnına yapmak etkilidir,yukarıdan aşağı,merkezden uçlara doğru,hafif ve orta kuvvette,büyük eklemlerde saat yönünde
    ayak tabanlarına bastırarak,elimizi yumruk yaparak,el kenikleriyle yapılan masaj yararluıdır
    ideal masaj zamanı sabah 6 ile 10 dur
    akşam da aynı saatlerdir

ender saraç susam yağını kendi şişesinde sıcak suyun içinde beklettikten sonra ılık ılık masaja başlanmasını tavsiye ediyor
    ben zaten göbüşüme masajı her gün uyguluyorum bilirsiniz,şimdi ise 2 gündür yağları ısıtıyorum ve göbişim dışında ayağımın altına da masaj uyguluyorum,hakikaten kan dolaşımımın hızlandığını,vücudumun canlandığını farkedebiliyorum
    bu arada uyanır uyanmaz kafa derisine de masaj yapılmasını öneriyor ama yağsız parmak uçlarıyla

hepiniz öpüyorum,sağlıkla kalına.s.:teytey:

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2009
  2. 14 Eylül 2007
  3. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten de tebrik ederim azeri arkadaşım seni senin adına sevindim inceldiğine , sürekli spor yapdığın için yağları yakmışsındır yerine kas oluşmuştur kas ise yağdan daha ağır olduğundan sanki kilo vermiyormuş gibi geliyor bence kafanı takma hem kas okuduğuma göre yağa göre 50 kalori daha fazla yağ yakıyor ve vücut daha dirençli daha sıkı oluyor. sevgilerimle

4. 21 Eylül 2007
  5. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    azericim fındık yağını zaten kullanıyordum senin tavsiyen üzerine bugün kakao yağı da aldım ikisini karıştırıp kullanmayı düşünüyorum bundan sonra, yalnız aldığım kakao yağı katı krem gibi şişeden çıkartılması zor görünüyor :1no2:acaba yağda mı sorun var kakao yağı katı mı sıvı mı ?:uhm: