Zayıflamak için yardım istiyorum

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve meleksu tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : meleksu
  1. meleksu

meleksu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar
    ben 110 kilo yum gecen hafta 106 kiloydum fazla yemek yemiyorum ve kaliba ben yanlis birseyler yapiyorum inanki bir senedir evden cikmiyorum :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 23 Mart 2009
  3. Elis

Elis Guest

ah canim benim kiyamam ben sana,deprosyona girersin sen boyle,,
    diyecegim ilk isin bi diyetisyene gitmek olsun,ikinci isinde kararli ve azimle spora girismek olsun,

ve bigun buraya sende basari mesajini yazarsinyerimseniben

4. 23 Mart 2009
  5. kUtahya

kUtahya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    188
    canım benımm üstesinden gelinemeyecek bi sorun deil bu gecen yılda bende aynen sen gibiydim evden cıkmak alışveriş hepsi işkenceydi ayrıca sen gibi az yediğimi düşünürdüm ama önemli olan bu deilmiş uyku düzeni düzenli hayat ve saglıklı beslenmeymiş sporuda unutmamak lazım 97 olmuştum günde 1 ögün yerdim gerisi abur cubur atıştırma şeklindeydi sitemizde çok güzel bilgiler var diyet grupları var çok faydasını görürsün eminim Allah yardımcın olsun istersen başasırsın hiç üzülme

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  6. 23 Mart 2009
  7. meleksu

meleksu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar cok gittim ama bana diyorlarki amilyat ol kemer taktir ve aiylem buna karsi sevdim erkek beni birakti bir sene oluyor ben 25 kilo aldim zaten boyum kucuk 1,50 suan 110 kiloyum ozaman da benimle dalga geciyordu onun icin birakti disariya cikmaya utaniyorum bir senedir evdeyim

8. 23 Mart 2009
  9. kUtahya

kUtahya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    188
    canım ilk önce detaylı kontrollerini yaptır troid hormon bozuklugu gibi bir sorun varmı die ben ailene katılıyorum o yöntemler çok sıkıntılı bunca insan başarıyo onları örnek al sende başarırsın azimli ol hırs yap erkek arkadasına gelince hiçç takılma derim kenara koy sen üzüldükçe kendini dahada eve kapatıp dahada yersin dahada alırsın bu sana fayda getirmez senın içine deil dısına önem veren bi insan için üzülmeye degmez zaten bak 1 yılın boşa gitmiş kendini evine kapatmak yerine cıkıp günde 1 saat yuruseydin şimdi kurtulmuş olurdun inan yaşayan bilir bu piskolojiyi seni çok iyi anlıyorum inan elimden geldigince motivasyon anlamında destek olmaya calışırım ben sana yasın kaç bu arada

10. 23 Mart 2009
  11. meleksu

meleksu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yasim 26 inanki olumu bile dusundum 4sene benimle oynamis cevresine benden nefret etini sisko oldumu herzaman anatmis ve ben bunu gecen sene ogrendim annesi de herkeze benden boyle bahsetmis oglum ancak kulaniyor asla benim ogluma yar etmem demis bunlari duyunca dunyam basima yikildi :çok üzgünüm:

12. 23 Mart 2009
  13. kUtahya

kUtahya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    188
    canım kolay deildir elkbet ama böle bir insan hayatından cıktı gitti diye sevın senın önunde bi hedefin var buna odaklan

14. 23 Mart 2009
  15. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay inanmıyorum ne ne iğrenç insanlar war böyle ya inan bende zayıf diilim ama boyum 1.70 tek awantajım bu we bı haftdar sabah aksam bı fıncan ılık su bı cay kasıgı bal we 2 yemek kasıgı elma sirkesi içiyorum 2 kg werdım tabı dıkkatte ettım cnm inşallah işine yarar cnm ya inan senı cokkkk ııı anlıyorum tatlım ama önemli olan insanım içi güzel olsun bak erkek arkadasın zayıf annesı zayıf belki ama inan insan diiller insan kılıgında gezen yaratıklar bende cok kızıyorum bunlara cnm sen her zman pozitif ol tatlım zaten weremıyom weremıyom dersen daha hiç weremessın cnm inan sen boylede cok güzelsindir ama kendınle barısık olman da gerek kendıne ııı bak cnm bız suan estetık acıdan dusunuyoruz ama esas saglık acısından da cok zararlı kılolu olmak ben ınanıyorum sende bende ınce bedenlerımızde geniş arkadaşlıklar kuracagız........

16. 23 Mart 2009
  17. meleksu

meleksu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cok tsk ederim arkadaslar allah hepinizden razi olsun inanki su zamanda bir sese cok ihticam var ruh saglim bozuk hergun aglamakdan biktim boyum cok kucuk ondan da cok kilolu gorunuyorum ve ben utaniyorum bundan elma sirekesini denemek istedim ama kokusu cok kuttu keske icebilsem zadece kokusundan dolayi midem almiyor koku olmaza icerdim

18. 23 Mart 2009
  19. OiRPATA

OiRPATA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Kuzum benden sana bı tavsıye dırek arastırma hastanesıne gıdıp endokrın uzmanı ıle gÖrÜs rahatsızlıgını bıl ve vucudunu tanı ona gÖre yol al olurmu....